Pexels/Pavel Danilyuk

Klasické predsavzatia sú klišé. Ak patríš medzi tých ľudí, ktorí si každý rok stanovia ciele, ako sú: schudnúť, šetriť peniaze, ísť na letnú dovolenku, alebo prečítať 10 kníh, zabudni na to. Tento rok to skús inak.

Týchto 5 predsavzatí si môžeš dať spolu s priateľom. Vďaka nim budete mať šťastnejší vzťah.

Každodenný rozhovor

Vieš, čo robia páry, ktoré majú šťastný vzťah? Rozprávajú sa. Každý deň minimálne 20 minút bez prerušenia. Ak túžiš po zdravom vzťahu aj ty, začni preberať s tvojím priateľom tému denné konverzácie. Buď sa môžete rozprávať osobne, keď sa budete vidieť, alebo po telefóne, keď spolu cez deň nebudete.

Prechádzka raz do týždňa

Ako sa hovorí – v zdravom tele žije zdravý duch. Spoločné prechádzky vám pomôžu spáliť kalórie, ktoré potom môžete doplniť na romantickej večeri, a utužia medzi vami dôvernejší vzťah, pretože si vybudujete zvyk. Postupom času nebudete vo svojej koži, keď sa vám von nepodarí ísť, uvidíš.

3 hodiny vyhradené pre priateľov

Toto predsavzatie si môžete stanoviť tak, že buď bude platiť cez týždeň alebo cez víkend. Počas troch hodín sa môžeš venovať svojim kamarátom a tvoj priateľ zase jeho. Podmienkou je, aby ste sa navzájom nerušili, nevolali spolu a ani si nepísali. Plnú pozornosť by mali mať vaši priatelia.

Jedna spoločná aktivita

Tak, ako je dôležité tráviť čas osamote, je dôležité tráviť čas aj spolu. Do nového roka si s priateľom daj predsavzatie, že budete mať jednu aktivitu spoločnú. Môžete sa zamerať na šport, cvičenie, hranie na hudobný nástroj, zlepšenie sa v cudzom jazyku, alebo si môžete vymyslieť vlastnú aktivitu, ktorá sa stane vašou tradíciou.

Vyriešené hádky ešte pred spaním

Veľmi, ale naozaj veľmi podstatný bod, ktorý by ste mali mať ako pravidlo, nie ako predsavzatie. Preto, ak tento bod ešte nedodržujete, od nového roka si na ňom dajte záležať. Vyriešené hádky pred spaním vám uľahčia partnerský život a budete omnoho šťastnejší.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating