Pexels/cottonbro

V dnešnej dobe musíš rady od ľudí dobre triediť. Na tie, ktoré sú pre teba užitočné a na tie, ktoré pre teba nemajú žiaden význam. Dnes si môžeš prečítať o tých najlepších radách, ktoré môžeš dostať o randení. Vďaka nim bude mať tvoje rande úspech.

Nesúhlas s rande príliš rýchlo

Keď si píšeš s mužom, ktorý sa ti páči a je ti sympatický, nebuď rýchla a počkaj si. Ak budeš trpezlivá, vydrží to. Keby si rande (a prípadné stretnutia) veľmi urýchlila, prestala by si ho baviť. Dostal by ťa a už by si pre neho nebola zaujímavá.

Choďte do neutrálneho podniku

Prvé rande by sa určite malo konať na neutrálnej pôde. Nepristupuj na žiadne: „môžeš prísť ku mne domov“ a „môžem prísť ku tebe domov“. Nikdy nevieš, čo sa na takom rande môže stať, preto by ste mali vybrať niečo v meste, kde budete na očiach.

Bavte sa o veciach, ktoré máte v obľube

Aby medzi vami nebolo trápne ticho a napätá atmosféra, bavte sa o veciach, ktoré milujete. Nie je nič jednoduchšie, ako keď sa s niekým môžeš baviť o svojich koníčkoch a záľubách.

Nebuď príliš odhalená

Na rande s mužom by si mala prísť upravená a pekne oblečená, to je samozrejmosť. Neodhaľuj zo seba však príliš, pretože by si vyzerala vulgárne. Muž má rád, ak si môže ženu predstavovať, tak ho nechaj. Budeš pre neho ešte viac zaujímavejšia.

Na konci buď spontánna

Počas rande by si nemala byť unáhlená a robiť veci, ktoré by si neskôr mohla ľutovať. Avšak, keď sa už rande skončí a odvezie ťa domov, pokojne buď spontánna. Muž je jednoduchý tvor a keď mu nepovieš, že si sa bavila (alebo že si si večer užila), nemá to odkiaľ zistiť. Ak ho na konci pochváliš a nebodaj aj jemne pobozkáš, máš u neho väčšiu šancu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating