Úžasné prvé rande je to, po čom všetky túžime. 

Niekedy máme veci naplánované dopredu. Vieme, čo sa opýtať, čo odpovedať, máme nachystané oblečenie a vieme, aký make-up zvolíme. Existuje veľa vecí, ktoré robíme pred prvým rande, pretože vieme, že fungujú.

Ale čo tie veci, ktoré robíme po rande? Dnes ti prinášam zoznam 5 najčastejších vecí po rande, s ktorými sa určite stretneš.

Píšeme svojim najlepším priateľkám

Po skvelom rande by sme neboli ženami, ak by sme sa o to nepodelili s kamarátkami. Ihneď ako prídeme domov im píšeme ako sme sa cítili. Opíšeme naše dojmy, jeho správanie a analyzujeme to, čo povedal. Jednoducho, pretrasieme spolu všetky detaily.

zdroj: unsplash.com

Tešíme sa na ďalšie rande

Je veľmi pravdepodobné, že ako ženy budeme chcieť toho muža znovu vidieť. Rande s niekým je už vážny krok, a preto si dobre premyslíme, či to stojí za to. Ak áno, napíšeme mu, ak nie, tak sa viac neozveme.

Zaujímame sa o to, koľko správ je veľa

Zatiaľ, čo niektoré ženy nemajú v láske písanie na messengeri, niektoré na ňom strávia aj hodiny denne. Po skvelom rande budeme hľadať odpoveď na otázku, koľko poslať správ, aby to vyzeralo (ešte) prijateľne. Je to ťažké odhadnúť, preto to bude niečo, čo nás potrápi viac dní.

Premýšľame, kam všade by sme ho pozvali

Keď sme vo vzťahu, nemáme problém vymýšľať spoločné aktivity. Či už sú to návštevy rodičov, divadlo alebo obyčajný víkend na chate. Ale ak sme stále single, no rande dopadlo výborne, je problém vymyslieť, kam sa pôjde nabudúce. Preto vyberáme zo všetkého možného.

Presviedčame sa, že je to pravá láska

Po vydarenom prvom rande sa presviedčame, že chlap, s ktorým sme strávili večer, je náš osudový. Vidíme všetko ružové. Túžime po vzťahu, po romantike a po tom, aby sme znovu cítili lásku. Veci, ktoré sa na rande nevydarili (alebo nevyšli ako mali) si prikrášľujeme a robíme z neho dokonalé rande, lebo to je to jediné, čo chceme.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.