Pexels/RODNAE Productions

On ma už nemiluje. Pre mnohé z nás to je len obyčajná fráza, ktorú používame, keď sa chceme posťažovať, no veľa žien sa tak cíti naozaj. Nechcené, nemilované, opomínané. V niektorých prípadoch sú za to zodpovední muži, ktorí nám neprejavujú lásku, no žiaľ, niekedy si za to môžeme my samy.

Ak mávaš takéto pocity aj ty, najčastejšie za to môže týchto 5 dôvodov.

Vzťah si si predstavovala inak

Nie je to také ružové, ako si videla v romantických filmoch, že? Namiesto neustáleho objímania a bozkov musíte riešiť aj praktické záležitosti a na nežnôstky nie vždy ostane čas. Ak chodieva partner unavený z práce, môžeš mať pocit, že sa ti nevenuje, no on si potrebuje len oddýchnuť.

Keďže boli tvoje predstavy trochu iné, sklamanie sa môže pretaviť do smutnej nálady. Nenechaj sa ovplyvňovať filmami, pretože tie sú od reality často na míle vzdialené.

Hovoríte inými jazykmi lásky

Určite vieš, že existuje 5 jazykov lásky. Pokiaľ sa tie vaše odlišujú, partner ti nemusí dávať to, čo by si od neho chcela. A pritom o tom ani nevie. Kým sa vaše jazyky nestretnú, jeden z vás sa bude vždy cítiť menejcenne a nemilovane.

Máš príliš vysoké nároky

Namiesto kompromisov si na svoju polovičku veľmi náročná a kladieš na neho príliš vysoké nároky. Tvoje požiadavky sú často nesplniteľné, pretože to zvykneš preháňať a myslíš len na seba. Niet preto divu, že sa cítiš neľúbená. Skús sa zamyslieť nad tým, či to trochu nepreháňaš. Ak trochu poľavíš, budeš sa môcť tešiť aj z maličkostí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating