pexels.com

Život je naozaj krásny.

Prežiješ svoje ťažké dni.

Naozaj, ver mi, aj keď sa to zdá, že horšie a ťažšie to už nemôže byť, vydržíš to. Môžeš urobiť všetko, čo si zaumieniš a môže ťa to len posunúť ďalej. Aj keď to neskončí tak, ako asi plánuješ, bude to na niečo dobré. Dostaneš sa cez všetko, prežiješ si ešte omnoho horšie veci a aj tak tu zostaneš. Vrátiš sa k životu aj keď si myslíš, že už nevládzeš.

zdroj: pexels.com

Budeš úspešná.

Naučila si sa chodiť, naučila si sa hovoriť – to je isté. Ale isté je aj to, že ak naozaj chceš, tak budeš úspešná. Samozrejme, nebude to ľahké a budeš musieť obetovať veľa času pre to, aby si sa dostala tam, kde chceš byť a aby si mala taký život, ako si si vysnívala, ale stane sa to. Ak budeš na sebe pracovať a nevzdávať sa.

Láska si ťa vždy nájde.

Či sa ti to páči alebo nie, je to pravda. Ak budeš mať šťastie, tak si ťa nájde na celú večnosť. Tam vonku je naozaj niekto, kto na teba čaká. Kto ide a hľadá teba v každej osobe, s ktorou sa púšťa do vzťahu. Raz stretneš niekoho, kto ťa bude milovať a nenechá ťa zaspať s myšlienkou, že si nechcená. Láska si ťa nájde vtedy, kedy ju budeš najmenej čakať.

zdroj: pexels.com

Život ti ponúka rôzne cesty, ktoré si môžeš vybrať.

Jediná vec, ktorú musíš urobiť, je vybrať si tú správnu pre seba. Nebude to jednoduché, zvyčajne je to oveľa ťažšie ako sa zdá. Vybrať si niečo, čo ťa bude naozaj napĺňať a budeš to milovať. Ale raz nájdeš tú správnu cestu a tá ťa privedie ku šťastiu.

Máš viac času, ako si myslíš.

Zvyčajne sa hovorí, že máš málo času a nič nestíhaš. Ženy po dvadsiatke by už mali mať založené rodiny s mužom, postavený dom a sľubnú kariéru. No nepočúvaj to, čo hovorí spoločnosť. Máš toľko času, koľko ty sama potrebuješ a uznáš za vhodné. Nestresuj, však je pred tebou ešte celý život.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife