Instagram/fallongrace.rarity, Instagram/agathesalasca

Premýšľaš nad tým, že by si si chcela urobiť niečo so svojou korunou krásy, no nevieš prísť na to, čo by to malo byť? Ak chceš vsadiť na istotu, no zároveň byť štýlová, môžeš si vybrať jeden z týchto piatich klasických účesov. Aj portál Who What Wear ich označuje ako nadčasové, ktorými nikdy nič nepokazíš. 

Nemusí ísť o žiadnu veľkú zmenu v tvojom živote, pokiaľ si chceš niečo spraviť s vlasmi. Možno len chceš skúsiť niečo nové, čo ťa trochu oživí. Trendy budú vždy aj krátke zostrihy na chlapca, stredne dlhé účesy a rovnako aj dlhé vlasy, ktoré môžeš ľahko ozvláštniť postupným strihom.

Pre ktorý z nich sa rozhodneš ty?

Bob

Tento účes vyskúšalo už veľa žien, ktoré omrzeli dlhé kadere a zatúžili po výraznejšej zmene. V takomto prípade budeš mať vlasy po plecia. Ak si chceš udržať takúto dĺžku, budeš sa musieť chodiť pravidelne podstrihnúť. Môžeš ho nosiť uhladený a vyžehlený, ale taktiež vyfúkaný či natočený – každopádne budeš vyzerať úžasne.

Long Bob (Lob)

Pre tie z vás, ktoré nemajú možno takú odvahu na kratší zostrih, je tu aj účes Lob. Ide o predĺženú verziu predošlého typu. Nie je náročný na úpravu, môžeš zvoliť rovné aj natočené vlasy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty