instagram.com/explorerssaurus_

Každý rozchod je ťažký. Nezáleží na tom, či je prvý, alebo piaty. Samozrejme, ten prvý bolí zo všetkých najviac. Častokrát rozchod sprevádzajú klišé frázy, ktoré ho robia ešte ťažším. Vybrali sme tie najpoužívanejšie. Ktorej fráze si verila ty?

„Zostanem už naveky sama.“

Najčastejšie používané fráza čerstvo po rozchode. Myslíš si, že si už nikoho nenájdeš a svet bez neho skončil. Avšak – svet ide ďalej. Musíš chodiť do školy, do práce, máš nejaké koníčky a musíš normálne fungovať.

View this post on Instagram

One day, when you least expect it, you are going to crash into someone who is going to be so soft and gentle with your heart, and you are going to be so glad you kept it open. You are going to be so glad that you continued to fight for it – that you choose to believe it deserved more. ✨🌙 • • • • • #switzerland #ascona #swiss #switzerland_vacations #ticino #travelcouple #passionpassport #traveldiaries #traveltogether #worldnomads #travelpassion #couplegoals #dirtybootsmessyhair #coexplorers #earthcouples #travelwithus #travelcommunity #parisiennestyle #awesomelifestyle #wheretonext #dreamseekers #wanderlust #loveandwildhearts #coupleswhotravel #whatiwear #luxurytravel #fashiongoals #creativetravelcouples #lovequotes #lovers

A post shared by Ramona 🐚✨ Travel + Lifestyle (@amorea__) on

„Boli sme spriaznené duše.“

Nie, neboli ste. Ak by ste boli, nerozišli by ste sa. Myslíš si, že to tak bolo, no svoju spriaznenú dušu ešte len stretneš. Spriaznená duša ťa nikdy neopustí a aj keď to medzi vami nebude dobré, vždy bude po tvojom boku.

„Nikto mi nebude rozumieť tak, ako mi rozumel on.“

Tiež ťa musím vyviesť z omylu, pretože na svete je veľa ľudí, ktorí ti budú rozumieť. Určite nájdeš ešte veľa takých, ktorí budú mať rovnaké hodnoty ako ty, budeš sa pri nich cítiť tak, akoby ste sa poznali roky a vaše plány a ciele sa budú zhodovať. Neboj sa.

View this post on Instagram

We are most alive when we're in love✨ • The love of my life, my best friend and partner in crime @ryanjazz_ 🤍 Thank you for being so patient with me, I couldn't think of anyone better to have on my side than you! Did you know that I had to travel around the world alone to meet my better half? I never would have imagined this when I started the journey! I'm about to write down the whole story and I'll share it with you soon ☺️ I can really say that we have a very exciting love story! Since then, I no longer believe in coincidence. • Where and how did you meet your better half? I’m always so excited to know how people met and fell in love with each other🥰 • #couples #creativetravelcouples #basel #switzerland #myswitzerland #sunsetlover

A post shared by Ramona 🐚✨ Travel + Lifestyle (@amorea__) on

„Neviem si predstaviť, ako budem bez neho žiť.“

Prvé týždne a mesiace (záleží na dĺžke a intenzite vzťahu) to bude ťažké, samozrejme. No postupne si uvedomíš, že to bolí menej a menej. Zo začiatku si nebudeš vedieť predstaviť to, že sa budeš zobúdzať sama. Potom sa však pristihneš pri tom, ako funguješ úplne sama a budeš na seba hrdá.

„Možno spolu budeme ešte chodiť, dám tomu čas.“

Začať znovu chodiť s niekým, s kým si sa rozišla nie je dobrý nápad. Pre niečo to nefungovalo a rozišli ste sa. Bol tam problém, ktorý ste nevedeli vyriešiť, nenašli ste kompromis a tak ste usúdili, že rozchod je najlepšie riešenie. Tento problém by vám robil starosti aj vtedy, keby ste sa dali znovu dokopy. Ako sa hovorí: „Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš.“

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating