Instagram/beginagainmovie, Instagram/keiracknightleys

Tiež máš pocit, že ten nový rok prišiel rýchlejšie, než by si chcela? Pokiaľ si chceš ešte užiť pár dní oddychovania a relaxu, môžeš.

Pri leňošení daj však šancu týmto motivačným filmom, ktoré ťa prinútia nevzdať sa a svoje predsavzatia tak dotiahneš do úspešného konca.

Blafuj ako Beckham

Starší film, no rozhodne by si si ho mala pozrieť. Uvedomíš si, aké to majú ženy niekedy ťažké (ako keby sme o tom nevedeli) a keď neprichádza podpora od rodiny, vie to človeka poriadne demotivovať. Napriek tomu by si sa nemala vzdávať, pretože tie najlepšie veci sa stávajú vtedy, keď opustíš svoju komfortnú zónu. Presne ako to urobila mladá Jess, ktorá chce byť futbalistkou a dostane sa do rúk skvelého trénera.

Rocky

Pokiaľ tento film nepozeráš každý rok, ako keby si ani nežila. Kultová séria filmov Rocky je symbolom motivácie, odvahy, vytrvalosti a hlavne toho, že nie je správne sa vzdávať hneď na začiatku. Rocky svoj cieľ dosiahol, budeš na tom podobne?

Tajomstvo

Veríš na zákon príťažlivosti alebo si myslíš, že to je len výmysel marketingového oddelenia? Ak si neveriaca, pozri si tento film. Neuvedomuješ si to, no myšlienky majú veľký vplyv na to, akým smerom sa uberá tvoj život. Keď budeš myslieť pozitívne, nič ťa nerozčúli a ani nenahnevá. Na YouTube nájdeš film aj v plnej verzii.

Nezabudnuteľné prázdniny

Osviežujúci príbeh, ktorý ťa nachvíľu vytrhne zo studenej zimy. Premena chlapca na muža je veľmi podstatná a dôležitá, preto by sa nemala zanedbávať. Pokiaľ áno, mohlo by to mať následky na celý život. Tento príbeh ti ukáže, akí dôležití a podstatní sú priatelia a ľudia okolo teba. Neber to na ľahkú váhu.

Begin Again

Na záver niečo pre tých, ktorí prežívajú rozchod alebo majú zlomené srdce. Príbeh o tom, ako jedno nečakané stretnutie dokáže Grette, hlavnej hrdinke, zmeniť život a otočiť ho správnym smerom. Na každého jedného z nás čaká také osudové stretnutie, preto by si sa mala tešiť a byť plná odvahy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife