Vzťah

Pamätáš sa na momenty, v ktorých sa tvoj život jednoducho zmenil? Na okamihy či dlhé chvíle, po ktorých bolo všetko zrazu inak? Také sa dejú aj vo vzťahu. Či už sú očakávané alebo nie, to, čo je medzi tebou a tvojím partnerom, bude mať zrazu iný rozmer. Váš vzťah sa posunie a už nikdy nebude rovnaký ako predtým.

A toto sú tie najčastejšie momenty, ktoré budú pre vás významným bodom.

Čo zmení váš vzťah?

Vyznanie lásky

To skutočné, nie ako keď ti v škole ten fešák povedal, že sa mu páčiš. Keď to medzi vami začne byť vážne, príde okamih, v ktorom si vyznáte lásku tak, ako ste ju nikdy nikomu inému nevyznali. A po tých slovách bude mať váš vzťah úplne iný rozmer.

Spoločné bývanie

Toto je krok, ktorému sa nevyhne žiaden pár, ktorý to myslí vážne. Až potom všetci pochopia, že sa to puto predsa len zmení. Bývať spolu znamená riešiť úplne nové situácie, prispôsobovať sa, robiť plány, ale aj snažiť sa nezabiť, ak ste zatvorení za dverami 24/7. Už to nebude len o romantických rande, ale aj o tom, kto zase zabudol kúpiť toaletný papier.

Ťažké časy

Problémy v práci, s peniazmi, osobné záležitosti, rodinné kauzy, choroby. Je veľa vecí, ktoré prídu nečakane a otestujú vašu trpezlivosť, dôveru a oddanosť. To, či viete spolu fungovať aj pod tlakom. A keď tým prejdete, budete silnejší, než kedykoľvek predtým.

Nevera ako rana

Bavme sa o situácii, v ktorej ste sa rozhodli podvádzanie odpustiť a fungovať ako pár aj naďalej. Od toho momentu váš vzťah naberie naozaj novú tvár. Bude v ňom veľa neistoty, možno aj nedôvery a strachu. A aj keby ste na tom zapracovali, jednoducho bude navždy poznačený.

Vzťah a deti

V neposlednom rade, toto je možno tá najväčšia zmena. Byť partnermi a zároveň byť rodičmi, to ide. Ale byť rovnakými partnermi, akými ste boli pred deťmi, to už nie. Zmenia sa vaše dni, priority, vnímanie určitých vecí, no bude to len lepšie, tomu ver.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating