gettyimages.com

Nové módne trendy k nám každý rok prichádzajú z celého sveta. Týždeň módy so sebou už klasicky prináša mnoho prekvapení, tento rok medzi ne patrili aj Haute Couture prehliadka Marca Jacobsa, či minimalistická kolekcia od Victorie Beckham. 

Množstvo nových trendov valiacich sa k nám z New Yorku až po Paríž je obrovské, a preto môže byť náročné sa vo všetkých zorientovať. 

Ty už ale nemusíš sledovať každú prehliadku, prinášame ti päť trendov, bez ktorých sa túto sezónu nezaobídeš: 

Zvieracie vzory

Možno si vravíš, že toto predsa novinka nie je ale tohtoročný pohľad na zvieracie vzory je iný, premyslený do posledného detailu, veľmi jemný a často vďaka správne zvolenému strihu aj elegantný. Zvieracie vzory sme videli počas celého týždňa módy v New Yorku a to dokonca aj u návrhárov od ktorých by sme to sami nečakali.
Ak aj patríš k ľudom, čo si nevyberajú výrazné vzory z obavy aby nevyzerali lacne, tohtoročné kolekcie ti prinesú veľké množstvo alternatív, ktoré ťa iste príjemne prekvapia.

zdroj: vogue.co.uk

Business & Obleky 

Obleky z kolekcií návrhárov z Veľkého Jablka oslavujú ženy v biznise. S novým inovatívnym strihom a materiálom je naozaj z čoho vyberať.

zdroj: vogue.co.uk

Legíny (!)

Len málo kúskom oblečenia sa podarilo vyvolať toľko diskusií po prehliadke ako práve legínam. O tom viac prekvapivé bolo keď sme ich videli na predvádzacom móle v kombinácii s elegantným sakom či lodičkami.

zdroj: vogue.co.uk

Sukne s vysokým pásom

Ďalší kúsok, ktorý neunikol našej pozornosti bola sukňa, tento krát nie z deminu, ale plisované či tvídové a s vysokým pásom. Pri všetkých predstavených sukniach sme si všimli aj návrat tartanu ako vzoru, ktorý možno vidieť vo všetkých farebných prevedeniach.

zdroj: vogue.co.uk

F/W 2018 beauty trendy 

Čo sa týka trendov v líčení či úprave účesu, priestor dostávajú výrazné očné linky a očné tiene, čo robí z nasledujúcej sezóny ideálny čas aby si konečne vyskúšala tú modrú očnú linku po ktorej tak pokukuješ v časopisoch. Alexander Wang nám ukázal ako nosiť vlasy aby vyzerali sleek & chic a my sa už nemôžeme dočkať kým vyskúšame niektoré vlasové kreácie, čo sme za posledný mesiac na mólach videli.    

zdroj: vogue.co.uk

ZDROJ: Vogue , Glosly

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista