Pexels/Andrea Piacquadio
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Romantické polohy v posteli nemajú muži veľmi v láske, pretože si pri tom neužijú tak, ako by chceli oni. No zaručujeme ti, že ak partnera presvedčíš na tieto pozície, puto medzi vami sa prehĺbi.

Synchronizovaná klasika

Klasika, pri ktorej sa však nebude pohybovať len muž, no aj ty. Snaž sa o to, aby si išla mužovi naproti a trafila rytmus. Pri tejto polohe sa väčšinou žene nechce pohybovať, pretože celú prácu dokáže urobiť muž. No keď začneš, uvidíš, že si to zamiluješ. Taktiež skús nadviazať očný kontakt, ktorý vaše príjemné pocity len zosilní.

Pomalé uspokojovanie navzájom

Pri polohe, kedy sa uspokojujete navzájom, sa snažte byť pomalí. Väčšinou však nevieš, na čo sa máš sústrediť. Či na to, aké slastné pocity ti spôsobuje partner, alebo na to, aby si ho kvalitne urobila ty. Pri pomalom tempe si vychutnáš všetko do sýtosti. Nemusíte sa nikam ponáhľať, pretože vás nič iné už nečaká.

Na boku s dekou navrchu

Pokiaľ si chceš dopriať romantiku a teplo, maj vždy na posteli deku. Vďaka nej sa vaše milovanie stane pohodlnejším a viac láskavejším. Keď budeš otočená chrbtom k partnerovi, môžeš k nemu natočiť hlavu, aby ste sa mohli bozkávať. Nemusí to byť len suchá pozícia, ktorá ukojí vaše túžby. Dá sa to aj romanticky.

Netradičné lyžičky

Lyžičky musíš už dobre poznať, pretože je to ideálna poloha najmä vtedy, keď ste obaja unavení alebo sa vám nechce míňať energiu. Avšak, teraz vyskúšajte netradičné lyžičky. Ľahni si na partnera chrbtom a svoje nohy rozkroč, aby mal do teba ľahší prístup. Potom už len stačí, aby svoju pýchu nasmeroval do tvojho vchodu a pohyboval sa.

Muž tesne na žene

Poloha odzadu, no na bruchu. Musíte sa snažiť o to, aby bol tvoj partner tesne na tebe a prenikal do teba čo najhlbšie. Vďaka tomu si vychutnáte zážitok, ktorý sa nedá vyskúšať len tak hocikde. Len v posteli. Daj si však pozor na to, aby si mala nohy stále pri sebe, inak sa môže stať, že sa muž ľahko vytiahne.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating