Veľa z nás si stanoví vo svojom živote prioritu nájsť toho pravého, s kým by sme zostali až do konca života. Ako však zistíme, že sme ho už stretli? Určite mu na hlave nesvieti žiarivý nápis Tu som. Je veľmi ťažké nájsť ho spomedzi všetkých ľudí na planéte, no ak ho stretneš, vieš, že je to on. Nepríde však ihneď a viem, že ťa čakanie na neho už unavuje, preto si ho akýmsi spôsobom musíš vohnať do života.

1. Buď trošku sebecká

Viem, že keby si mohla, pomohla by si celému svetu. No občas nie je na škodu myslieť iba na seba, preto sa týmto heslom začni konečne riadiť. Vďaka tomu získaš svoju spriaznenú dušu, no neznamená to, že by si bola najväčší egoista na svete. Budeš totiž vyrovnaná sama so sebou a nájdeš lásku svojho života.

View this post on Instagram

Tag your bae 💕

A post shared by Couple Goals 💕 (@lovelymoment.s) on

2. Neboj sa vyberať si

Aby si našla svoju spriaznenú dušu, nemôžeš začať chodiť s prvým, ktorý o teba zakopne. Ak v chlapovi, s ktorým si na rande nevidíš potenciál, druhýkrát sa s ním už nestretni. Ver mi, nemá to zmysel.

3. Netlač na neho

Vraví sa, že čím viac na chlapa tlačíš, tým rýchlejšie ti ujde. Skús mu dať trochu voľnosti a ver mi, že sa k tebe opäť vráti.

4. Porozmýšľaj nad všetkým, čo by mal mať

Ak pevne veríš, že sú ti hviezdy naklonené a vesmír počúva tvoje prosby, naozaj sa udeje to, čo si si želala. Preto porozmýšľaj nad tým, čo od vzťahu očakávaš a vypíš si vysnívané vlastnosti svojho vyvoleného. Aké hodnoty má mať, akými vlastnosťami by mal oplývať? Je to len na tebe.

5. Počúvaj svoj vnútorný hlas

Je dôležité, aby si verila svojim vnútorným pocitom, pretože ak máš predtuchu, že ten krásny chalan ťa nikdy v živote nebude milovať, je viac ako pravdepodobné, že je správna. Tvoje srdce chce predsa len to najlepšie, tak prečo by ťa malo zradiť? Aby si zistila, čo ti našepkáva tvoj vnútorný hlas, choď na pokojné miesto, zavri na niekoľko minút oči a mysli na to, že chceš nájsť svoju osudovú lásku. Ver mi, že po čase zistíš, kto je pre teba ten pravý. Ak sa totiž o neho bude jednať, tvoje telo ti to určite dá najavo. Pocítiš vzrušenie a triašku naraz a ak ten človek nie je pre teba stvorený, naopak ostaneš voči nemu chladná. Týmto svojim prvotným pocitom by si mala veriť a nespoliehať sa na to – však ja sa do neho jedného dňa určite zaľúbim. Ak cítiš, že ho nikdy nebudeš milovať, je to tak.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.