Už som čítala desiatky článkov o tom, ako je lepšie byť single ako vo vzťahu, že ak muž povie toto a tamto, tak utekaj, a podobne. Všetci sme rozdielni, každý jeden z nás berie lásku úplne inak, každý ju vníma rozličným spôsobom. Tak sa so mnou poď pozrieť na pár dôvodov, prečo je skvelé byť zamilovaná. 

1. Motýliky

Verím tomu, že toto si povie každá z nás. Začiatky lásky a vzťahu sú jednoducho najkrajšie. Ten pocit, keď sa idete stretnúť a ty máš také stresy, že sa ti v bruchu naháňajú motýliky. Tá nervózna zamilovanosť je úžasný pocit. Vždy, keď sa na teba usmeje, zacítiš to známe šteklenie, niekedy silnejšie, niekedy slabšie, ale stále dokonalé. Vtedy vieš, že si naozaj zamilovaná.

2. Ľúbim ťa

Keď ti prvýkrát povie, že ťa ľúbi. V tom momente sa v tebe rozvíri neopísateľný pocit. Pocit nádeje. Pozeráte si navzájom do očí, v ktorých sa leskne plameň lásky, a ty si v hlave hovoríš, aké veľké šťastie máš.

3. Cuddles

Túlenie a maznanie sa je to najlepšie na svete. Po dlhom dni v práci hodíš horúcu sprchu a pritúliš sa k svojmu partnerovi. Pocit na nezaplatenie. Ležíš v teplom, pevnom objatí a rozmýšľaš nad tým, ako veľmi ti to chýbalo. Nasávaš lásku, pocit bezpečia, a vravíš si, aké úžasné je byť v blízkosti človeka, ktorého nadovšetko miluješ.

4. Spoločné dobrodružstvá 

Keď ste si na začiatku vzťahu povedali, že chcete spolu precestovať celý svet a ono sa to naozaj deje. Prvý spoločný výlet bude trochu zvláštny, tak, ako každá prvá vec. Postupne si však na spoločne strávený čas začnete zvykať a zažijete množstvo dobrodružstiev. Objavíte nové miesta, zažijete veľa zábavy a vytvoríte si množstvo nezabudnuteľných spomienok. A taktiež veľa super fotiek!

5. Spoločné bývanie

Toto rozhodnutie je už o niečo vážnejšie a je treba o tom diskutovať. Ale ak sa rozhodnete spolu žiť, je to super pre neho aj pre teba. Spoločné romantické večery strávené napríklad pozeraním obľúbených filmov. Krásne večerné prechádzky bez obáv o tom, kedy ti ide posledný autobus, aby si sa stihla dostať domov. Celé dni preležané v posteli s horúcim plameňom lásky v srdci.

Miluj ho za to, aký je, nie za to, čo má.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.