pexels.com

Máš pocit, že ťa podvádza? Myslíš si, že si našiel inú a s tebou je už len zo zvyku? Nenechaj sa oklamať citmi a ver svojej intuícii. Ak más pocit, že niečo nie je v poriadku a tvoj milovaný sa správa podozrivo, začni pátrať po pravde.

Týchto päť signálov, ti pomôže v hľadaní pravdy.

1. Až príliš často ti nedvíha mobil

Keď je s tebou mobil ma neustále pri sebe, nepustí ho z ruky, a preto je až príliš čudné keď mu voláš a on ti nedvíha. Čo tak asi môže robiť? Ak nedvíha raz, dvakrát, trikrát nemusí to hneď znamenať neveru ale iba nezáujem ak ti však pernamentne nedvíha mobil asi preto, že nie si jeho prioritou a určite existuje žena, ktorá pre neho prioritou je.

2. Nepoznáš jeho heslá

Opýtala si sa ho na jeho heslá ale žiadnu odpoveď si nedostala? Nepoznáš jeho heslo na facebook ani instagram. Prečo asi? Asi nebudeš jediná s ktorou si píše.

zdroj: unsplash.com

3. Nedostatok času

Ak chceš ísť na kávu, večeru alebo len do kina. Nikdy na teba nemá čas. Ak by ťa skutočne miloval, tak by si ten čas našiel. Ak mu však samozrejme voľné chvíle nespríjemňuje iná.

4. Okolie

Obklopuje sa ľuďmi s pochybnou minulosťou. Jeho partiu kamarátov tvoria sukničkári, ktorí striedajú ženy ako špinavé ponožky. Ak sa obklopuje takými ľuďmi niečo to vypovedá aj o ňom.

5. Zamotáva sa do klamstiev

Jedno klamstvo nadväzuje na druhé a ty sa strácaš v pavučine jeho lží. Sama nevieš kedy klame a kedy hovorí pravdu. Pri vetách často uhýba pohľadom a nedíva sa ti do očí. Nemusíš byť expertka aby si vycítila, že ti klame alebo prikrášľuje pravdu.

zdroj: unsplash.com

Chlap, ktorý ťa podvádza si nezaslúži tvoju lásku ani čas. Nevera nie je riešením. Nemusíš mu to oplácať ani vyčítať. Ak to urobil raz, urobí to znova. Takého človeka vo svojom živote skutočne nepotrebuješ. Nebol pre teba tým pravým a nezaslúži si viac miesto v tvojom živote.

Môžeš mať zlomené srdce a preplakať noci ale nič na tejto skutočnosti nezmeníš. Takýto chlap sa nezmení, nedávaj mu druhé ani tretie šance pretože sa môžeš popáliť. Nájdi si chlapa, ktorý si zaslúži tvoju lásku a ocení tvoju jedinečnosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating