Už si si aj ty dala novoročné predsavzatia pre rok 2018? Chceme byť štíhlejšie, produktívnejšie, lepšie, chceme cvičiť, skoro vstávať a viac pomáhať. Avšak akonáhle ubehne pár dní v roku, všetko sa vytratí spolu s našou motiváciou. Včera večer som si spisovala moje novoročné predsavzatia, ktoré však chcem, aby v roku 2018 boli úspešné. Rozhodla som sa preto nájsť si motiváciu v podobe žien, ktoré sú nielen mojim vzorom. Verím, že i tento článok ťa namotivuje a pomôže ti dodržať tvoje predsavzatia.

 

Môj vzor: Coco Chanel

Moje predsavzatie: Brať tvrdé lekcie ako súčasť života.

Ak ešte nepoznáš život Coco Chanel, odporúčam ti pozrieť si film či prečítať si jej biografickú knihu. Coco rozhodne nemala ľahké detstvo či dokonalý život a pred smrťou ľutovala, že nikdy nemala deti. Ženská, ktorá povedala, že krása začína vtedy, keď sa rozhodneš byť sama sebou alebo že najodvážnejší skutok je myslieť sama za seba a nahlas je dôkazom, že aj keď žila v inej dobe, stále je inšpiráciou.

 

Môj vzor: Meryl Streep

Moje predsavzatie: Byť sama sebou nech sa deje čokoľvek.

Meryl má síce 68, avšak s gráciou a noblesou môže konkurovať aj mladším ročníkom. Je stále sama sebou a aj keď je jednou z nájúspešnejších herečiek vôbec, nepodľahla sláve, nepoznáme ju vďaka škandálom a svoju slávu využíva na dobrú vec. Večne usmievavá a milá herečka mi je preto vzorom, ako byť pozitívna za každých okolností a je dôkazom toho, že môžeš byť sama sebou nech si kdekoľvek a s kýmkoľvek.

Gorgeous. #merylstreep #young #rolemodel

A post shared by ∞ Meryl ∞ (@mary.louise.streep) on

Môj vzor: Victoria Beckham

Moje predsavzatie: Vždy nos to, čo sa ti páči a v čom sa cítiš dobre a makaj!

Victoria je mojim vzorom v oblasti módy. Oblieka sa veľmi jednoducho, avšak jej outfity ma aj tak neustále inšpirujú. Sama priznala, že sa nevie sústrediť v topánkach bez opätkov a povedala, že móda je niečo, čo by malo vyjadrovať to, akí sme. Taktiež mi je Victoria vzorom v tom, že má pevný režim, ktorý dodržuje a je nesmierne produktívna. Táto ženská miluje svoju prácu, avšak sama si ju vydrela a nefňukala.

Môj vzor: Charlize Theron

Moje predsavzatie: Buď lepším človekom.

I Hollywoodska herečka, ktorá je vyťažená, má čas na svoje 2 adoptované deti, o ktoré sa väčšinou stará sama bez pomoci opatrovateliek a má po celom svete adoptované rôzne deti, ktorým prispieva financiami a ak môže, navštevuje ich. Áno, môžeme povedať, že veď ona má na to peniaze a môže si to dovoliť, avšak nie je to jej povinnosť. Preto chcem v roku 2018 pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú a venovať im svoj čas.

Môj vzor: Gwyneth Paltrow

Moje predsavzatie: Jedz lepšie!

Som štíhla. Nie kvôli dietám, ale kvôli dobrému metabolizmu. Avšak mojim problémom je, že sa neviem kontrolovať pri jedení a jem naozaj všetko! Avšak od nového roka by som to chcela zmeniť a naozaj pravidelne a lepšie jesť. V tomto je mojim vzorom Gwyneth Paltrow. Síce Gwyneth zakazuje akýkoľvek alkohol, cigarety, vajíčka či mäso, avšak moje predsavzatie sa skôr sústredí na to, aby som jedla lepšie čo sa týka rozmanitosti jedálnička, viac ovocia a zeleniny, menej čipsov a kofoly. Som zásady, že si treba dopriať ale aj sa vedieť ovládať. Držte mi palce!

Picnic with the kids 🥗🥧 #gwynethpaltrow #applemartin #mosesmartin #goop

A post shared by gwyneth.paltrow.starlight (@gwyneth.paltrow.starlight) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.