Hovorím to stále, inšpiruj sa a inšpiruj druhých! Síce občas nadávame na sociálne siete, avšak ak ich vieme správne využívať, ver, že vedia do tvojho života priniesť mnoho zaujímavých ľudí, ktorých môžeš sledovať a inšpirovať sa ich životným štýlom, outfitmi, tipmi a trikmi, či názormi. Vybrala som mojich 5 najobľúbenejších instagramových účtov, ktoré by som ti chcela odporúčiť. Užívaj, inšpiruj sa a motivuj!

Carissa Smart

Austrálčanka Carissa ma predovšetkým inšpiruje svojimi doplnkami a takzvanými „essentials“ či už na cestovanie, učenie sa alebo kozmetikou. Áno, hmotné statky nie sú dôležité, ale ak sú v prijateľnej miere nakupované, som za, aby sme sa inšpirovali a poradili si. Dizajnérka má dokonca aj svoj vlastný blog.

Elise Cook

Opäť Austrálčanka, ktorá ma neinšpiruje len tým, že je neuveriteľne prirodzene krásna, ale aj pohodová a spolu so svojim manželom cestuje po Austrálií v karavane. Elise rada surfuje, pláva a pri pohľade na jej každodenné fotografie, ktoré sú z rôznych kútov Austrálie, jej miestami závidím jej život. Ale iba trochu. Alebo?

Roadside hangs with this fuzzy Aussie friend 🐨😄

A post shared by Elise Cook ◈ AUSTRALIA (@elisecook) on

Jill Lansky

Jill je moja najobľúbenejšia insta blogerka. Insta hovorím preto, pretože Jill píše aj blog, ktorý však nie je až tak aktívny, ako je instagramový účet. V jej instagramových príspevkoch nájdeš tipy a triky vrámci krásy, skvostné minimalistické outfity či jednoduchý lifestyle, ktorý veľmi rada presadzuje a hovorí mu „minimal-sophisticated“. Och, a ešte tie jej vlasy a skvelá pleť!

 

Victoria Beckham

Victoriu asi predstavovať nemusím, avšak v mojich inšpiratívnych ikonách má čestné miesto už nejaký ten rok. Nielen svojim výborným vkusom a zmyslom pre módu, ale aj výbornými myšlienkami či inšpiratívnymi „instastories“ patrí medzi moje najobľúbenejšie osobnosti, ktoré vnímam ako nielen výnimočne šikovné a talentované, ale aj skutočne tvrdo pracujúce, no milé zároveň.

Nap time with mummy 🙏🏻 Kisses just before Christmas ✨ xxx

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Dreamerss Club

Výnimočný instagramový účet ma každodenne zásobuje dávkou citátov z filmov či výrokov slávnych ľudí, či zaujímavých fotografií. Môj miláčik medzi instagramovými účtami ma neustále inspiruje v tom, aký film by som si mala pozrieť alebo akými pravidlami by som sa mala riadiť. Odporúčam!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.