Unsplash/Caique Silva

Páčia sa ti skôr mladší alebo starší muži? Niektoré ženy nechápu svoje kamarátky, ktoré uprednostňujú starších. Takýto vzťah však so sebou prináša viaceré výhody, ktoré sa môžu zaručiť za dobrý, kvalitný a spokojný život v partnerstve.

Vieš, ktoré to sú?

Vyskúšal v živote rôzne veci a vie, čo chce

Starší chlap si už v živote preskákal všeličím a určite sa aj mnoho naučil. Vie, čo mu urobí radosť a naopak, čo mu nerobí dobre. Jednoducho vie, čo od života chce. Nie je ako mladí chlapci, ktorí sa stále hľadajú, skúšajú rôzne zamestnania a nevedia, čo by v živote chceli dosiahnuť.

Ak s tým máš problém aj ty, starší chlap ti pomôže nájsť tvoje životné poslanie a vďaka nemu sa naučíš nové veci. Lepšie veci.

Má finančné zázemie

Netvrdíme, že by niektorá z vás bola zlatokopka, no v súčasnosti si niektorí muži nevedia zarobiť ani sami na seba, nie to ešte na urobenie radosti svojej frajerke. Ak budeš randiť so starším mužom, neznamená to, že ti bude každý deň nosiť darčeky. Ale vieš, že sa na neho môžeš spoľahnúť aj do budúcna, pretože má určite nejaké úspory, ak by sa čokoľvek stalo.

Dokáže sa postarať aj sám o seba

Starší chlap si prešiel už viacerými vzťahmi, no určite si vyskúšal aj život single. Ten ho donútil k tomu, aby sa vedel postarať sám od seba. Vie si po sebe upratať a s najväčšou pravdepodobnosťou aj navariť. Mladí muži od žien často očakávajú, že sa stanú ich druhými matkami a budú sa o nich starať od rána do večera.

Pri takomto zrelom mužovi ti to nehrozí. Skôr sa bude chcieť starať on o teba.

Uprednostňuje kvalitu vzťahov pred kvantitou

Ak si prešiel viacerými vzťahmi, už sa vybúril a vie, že by sa chcel usadiť. Kvalitu vzťahov preto uprednostní pred ich množstvom. Má skúsenosti nielen v posteli, ale vie, ako by sa mal muž vo vzťahu správať. Môžeš od neho čakať rešpekt, dôveru, úprimnosť a aj vaša komunikácia by mala byť na oveľa vyššej úrovni.

Jednoducho sa môžeš tešiť na pána Božského, ktorý vie, ako má vyzerať rovnocenný vzťah.

Vie, ako potešiť ženu a ako jej pomôcť

So skúsenosťami prichádzajú aj znalosti. V posteli s tebou bude vedieť narobiť divy, no zároveň ho bude zaujímať, či si ty spokojná a či ti to takto vyhovuje. Potešenie ale nepríde len po intímnej stránke. Starší muž vie, že vzťah má byť o dávaní aj braní a nebude mu robiť problém pomôcť ti napríklad s domácimi prácami. Bude ti chcieť pomáhať, aby si toho mala menej.

Samozrejme, že nie každý starší muž musí byť automaticky takýto dokonalý. No ak natrafíš na toho správneho, môžeš sa tešiť presne na toto. Bohužiaľ, veľa z nich je už zadaných, veď ktorá žena by odolala takémuto gentlemanovi?

Čo si o vzťahu so starším mužom myslíš ty? Vedela by si si to predstaviť?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating