Instagram/uebersee_restaurant
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nič sa nehodí na večer viac, než domáce drinky. Po práci si potrebuješ oddýchnuť a neriešiť žiadne starosti. Vďaka týmto receptom sa ti to podarí a tvoja nálada sa zlepší z 0 na 100.

Margarita

Tento nápoj je veľmi populárny najmä medzi ľuďmi, ktorí obľubujú tequilu. Práve tento alkohol je základom dobrej Margarity, ktorá nemôže chýbať na žiadnej skvelej párty. Naštuduj si recept a pusti sa do prípravy.

Cosmopolitan

Aj ty si si ho obľúbila najmä pri pozeraní seriálu S*x v meste? Tam pila Cosmopolitan Carrie, hlavná hrdinka, ktorá ho aj vďaka tomu preslávila. Je veľmi osviežujúci a už po jednom dúšku budeš mať dobrú náladu.

Mojito

Veľmi obľúbený drink je aj Mojito. Jeho svieža chuť ťa preberie, dodá potrebnú energiu a taktiež aj odvahu, keď ju potrebuješ. Ingrediencie sú ľahko dostupné, preto si ho môžeš dopriať každý víkend.

Piňa Colada

Výhodou tohto nápoja je to, že chutí skvele aj v nealko verzii. Hoci má viac kalórií, než iný drink, je sladký, má tropickú chuť a pripravíš si ho veľmi jednoducho. Pokiaľ ho nepripravíš s alkoholom, môžeš ho podávať aj deťom.

Manhattan

Hlavnou zložkou tohto drinku je whisky, ktorá dodáva nápoju svoju špecifickú chuť. Pokiaľ tento alkohol obľubuješ, musíš ho rozhodne vyskúšať. Pusti sa s nami do prípravy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife