instagram.com/mens_cult

Cítiš sa v ako začarovanom kruhu? Buď si osamelá, alebo si na chvíľu nájdeš niekoho, kto sa po čase ukáže ako ten najnevhodnejší človek pre teba?

Máš pocit, že sa hneváš na celý svet, pretože ti vždy podsúva len to zlé. Lenže možno nie je chyba v ostatných, možno sa len treba pozrieť hlbšie do svojho vnútra a nájsť chybu v sebe. Niektorý vzor správania, ktorý neustále opakuješ a to ťa núti priťahovať do svojho života len nesprávnych ľudí. Ak si s tým nevieš poradiť, možno ti poradíme my. Tu je  dôvodov, kvôli ktorým sa stále zamiluješ do nesprávnej osoby.

1. Bojíš sa byť sama

Kedy si bola naposledy single? Nemyslím tým týždeň, či dva. Ale 3. mesiace, či rok alebo viac. Niektorí ľudia samotu vyhľadávajú, pretože sa tak cítia najlepšie. Iných to však desí. Ak si sa pristihla pri tom, že skáčeš zo vzťahu do vzťahu, môže to byť dôvodom, prečo si stále vyberieš zlého partnera. Pokiaľ nepoznáš dobre samú seba a nedopraješ si dostatočný čas na to, aby si spoznala druhého človeka, ako môžeš vedieť, či sa k tebe hodí?

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: instagram.com/mens_cult/

2. Nevážiš si samú seba

Všetci prijímame len takú lásku, o akej si myslíme, že si ju zaslúžime. Nízke sebavedomie je vec, s ktorou sa dnes potýka mnoho ľudí. A to okrem iného aj vďaka ľuďom na sociálnych sieťach, ktorí sa prezentujú, ako keby bol ich život dokonalý. Sebavedomie vychádza z vnútra, z toho, že veríš svojim schopnostiam a svojej jedinečnosti. A pokiaľ tomu sama neuveríš, neprinútiť nikoho iného, aby tomu veril a patrične si ťa vážil.

3. Myslíš si, že môžeš ľudí zmeniť

Neverím tomu, že ľudia sa nemenia. Je to hlúposť. Pravdou je, že ľudia sa menia, no musia sa zmeniť, pretože oni chcú, nie pretože to od nich niekto žiada. Jedine takáto zmena môže byť účinná. No ak si si ty našla chlapa, o ktorom si myslíš, že pár jeho zlých vlastností sa ti poradí zmeniť, no časom sa tie len prehlbujú, urobila si chybu ty už na začiatku. Človeka totiž nezmeníš.

4. Nevieš, čo od života chceš

Raz sa chceš zabávať, potom chceš vážny vzťah. Sama nepoznáš odpoveď na základne otázky, či chceš deti, kde chceš žiť a čo budeš robiť. Ako si potom môžeš k sebe nájsť niekoho, kto ti bude pomáhať plniť tvoje sny? Kým sama neprídeš na to, čo od života čakáš, nemôžeš očakávať, že ti s tým niekto iný pomôže. Ako inak by si zistila, či jeho plány sa zhodujú s tými tvojimi?

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: instagram.com/mens_cult/

5. Stále si vyberáš rovnakých

Možno máš svoj nazvime to „typ“ chlapa, ktorý sa ti páči. A to nie len výzor, ale aj povaha. Dajme tomu, že máš rada zlých chlapcov, pri ktorých si musíš vyžadovať ich pozornosť. Keď sa obzrieš späť, všetci tvoji ex mali podobné povahové črty a všetky tvoje vzťahy dopadli rovnako. Možno je načase, aby si sa popozerala aj po inom type ľudí. Zlých chlapci vedia byť príťažliví, no do vzťahu sa absolútne nehodia. Kým neurobíš zmenu ty, nemôžeš ju ani očakávať.

 

Zdroj: powerofsilence.co

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating