Dvojica sedí pri vode
Unsplash/Angelina and Antonis Antoniou

Niekedy nám trvá dlhé mesiace alebo až roky, kým natrafíme na toho pravého. Často nás trápia myšlienky, že si nikoho nenájdeme. Pýtame sa samy seba, prečo randiť, keď to zjavne nemá žiadny význam. 

Aj keď momentálne nemáš šťastie v láske, na randenie by si nemala zanevrieť. Nevadí, že si nebola na stretnutí s niekým, s kým aj ostaneš. Do tvojho života to môže priniesť minimálne týchto 5 výhod.

Budeš v spoločnosti iných ľudí

Byť medzi ľuďmi je veľmi dôležité. Sme spoločenské tvory a často sa cítime lepšie obklopení v spoločnosti niekoho iného. Taktiež spoznáš množstvo nových osôb, z ktorých sa síce nestanú partneri, no môžu to byť aspoň kamaráti.

Nebudeš myslieť na to, že si sama

Ak by si bola stále zatvorená sama doma, viac by si sa trápila nad tým, prečo si single. Takto prídeš na iné myšlienky a aspoň na chvíľu budeš mať pocit, že si výnimočná a že to tento raz možno vyjde. Nebuď ale sklamaná, keď sa to náhodou nepodarí.

Naučíš sa, čo od mužov chceš a nechceš

Počas stretnutí s mužmi zažiješ rôzne vtipné aj menej zábavné okamihy. Práve počas toho si môžeš uvedomiť, čo očakávaš od svojho budúceho partnera. Aký by mal byť a naopak, aké vlastnosti by sa ti na ňom nepáčili? Každý chlap je iný a takto aspoň budeš mať prehľad, aké typy existujú.

Príležitostné milovanie

Nechceme ťa na niečo nahovárať, no keď už medzi vami nič nebude, možno sa tam objaví aspoň chémia. Keďže si sama, určite ti z času na čas chýbajú aj intímnosti. Nájsť si milenca iba na jednu noc je niečo, za čo sa nemusíš hanbiť. Dôležité je, aby si nezabudla na ochranu.

Nikdy nevieš, kedy natrafíš na toho pravého

Ak nevieš, prečo randiť, mala by si myslieť hlavne na tento bod. Nikdy predsa nemôžeš vedieť, či by to ďalšie rande nebolo práve to osudové, počas ktorého stretneš lásku svojho života. A za pokus to predsa stojí, no nie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating