unsplash.com

Najlepšia kamarátka je neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Každý večer naše nekonečné nočné telefonáty, opakované  prespávanie a povedzme si úprimne, ktoré rameno na vyplakanie zlomeného srdca je lepšie než to jej.  V týchto 5 bodoch vám zhrniem výhody bývania s najlepšou kamarátkou.

1. Môžeš sa hneď vyrozprávať

Určite to poznáš. Dlhy deň v robote (škole). Mate nového kolegu. Riaditeľka bude mať týždeň dovolenku a tvoja spolupracovníčka ťa provokuje do nepríčetnosti. Toľko noviniek, s ktorými by si sa najradšej hneď podelila. Veď kto by s väčším záujmom počúval novinky a tvoje problémy než najlepšia kamarátka.

2. Spoločné vyberanie outfitov

Nevieš sa rozhodnúť pre jeden z dvoch outfitov. Tvoja bff ti pomôže správne vybrať. S jej odborným názorom ti výber veľmi uľahčí. A už ti chýba len čerešnička na torte. Ten nádherný náhrdelník, ktorý sa leskne  na kraji stolíku tvojej najlepšej kamarátky, ktorá tvojim rozžiarenými očiam nevie povedať nie.

3. S radosťou ťa zaskočí

Rodičia ťa pozvú na každoročnú dovolenku. Ale čo tvoj byt a hlavne domáce zvieratko? Žiadny problém. Tvoja najlepšia kamarátka ťa ochotne v povinnostiach zaskočí. Tak si v pokoji môžeš užiť dovolenku. No a nabudúce ju zas zaskočíš ty.

4. Manikúra zadarmo a na počkanie

Určite to poznáš. Obyčajný deň keď sa rozhodneš nalakovať si nechty. Na prvý, druhý ani tretí pokus ti to nevyjde a už strácaš nervy. Keď už sa na teba tvoja naj kamoška nemôže pozerať,  ponúkne sa ti a spraví ti dokonalú manikúru. Veď perfektne nalakované nechty potešia každú ženu.

5. Ešte viac vás to zblíži

Aj keď si myslíš že je nemožné, aby ste si boli ešte bližšie, ale čudovala by si sa ako vás práve spoločné bývanie dokáže zblížiť. Čo predsa zblíži ženy viac ako zdieľať spoločnú kúpeľňu.

 

Ak si váhala práve nad bývaním s najlepšou kamarátkou tak dúfam že som ti týmito dôvodmi pomohla a určite sa rozhodneš správne.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife