Poznáš to! Si slobodná, ideš s kamarátkami von a zahájite piatkový lov na mužov. Avšak jediné, čo z toho vznikne, je buď jednorázovka, ktorá môže vyústiť do trapasu či sklamania, alebo zbytočná snaha, ktorú si mohla vložiť do niečoho plnohodnotnejšieho. Preto máme prichystaných pre teba 5 dôvodov, prečo tak nerobiť a nechať sa loviť mužmi – lovcami. 

Loviť niekoho, kto o to nejaví záujem ťa nedovedie nikam

Keď stretneš tú pravú osobu, ktorú vo svojom živote chceš skutočne mať a rovnako to cíti aj opačná strana, tak ho nemusíš naháňať, pretože aj on bude chcieť byť s tebou. V opačnom prípade len jednoducho strácaš čas vymýšľaním stratégií o tom, ako ho prinútiť umelo sa zamilovať.

Ponúkaš svoje srdce niekomu, kto si to možno ani nezaslúži

Takým nezáväzným lovom sa púšťaš do neznámych vôd a to doslova, pretože nikdy nevieš koho môžeš stretnúť. Na jednej strane to môže byť muž tvojho života, ktorý bude ako stvorený pre teba, no na tej druhej strane to môže byť niekto, kto úplne nekorešponduje s tvojimi preferenciami a narobíš si zbytočné problémy.

zdroj: pexels.com

Nemrhaj svojou energiou na niečo, čo je pominuteľné

Namiesto toho, aby si venovala svoj čas rodine, kamarátom či známosti, ktorá môže byť osudová, zbytočne plytváš svojím drahocenným časom aj energiou na niekoho, kto o pár dní odíde alebo ty ho odkopneš.

Stane sa z teba šialená žena

Stáva sa to najmä v prípadoch, kedy ty si jeho predstavuješ ako svojo princa na bielom koni či otca svojich detí, no on sa vidí s tebou akurát len v posteli na pár hodín. Nič nie je horšie, ako prípad, kedy ty sa snažíš tak veľmi až začneš pôsobiť šialene.

Mať „frajera“ je zábava, ale je to aj vyčerpávajúce

Poznáš to, keď si zaláskovaná a jediné na čo myslíš je on. Presne ho vidíš vsadeného do svojho života a vieš, že k sebe patríte. Na druhej strane však nedávaš hlave možnosť premýšľať a robiť niečo iné, ako myslieť len na tú jednu osobu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.