Premýšľaš o ňom noc a deň? Nemôžeš ho dostať z hlavy, v ktorej ti behajú myšlienky len v spojitosti s ním? Tak jednoducho odhoď zábrany a sprav ten povestný prvý krok ty! 

Ak si stále myslíš, že muž je ten, ktorý by mal urobiť prvý krok, možno budúcom vzťahu asi hlavou nežiješ v 21. storočí. V tejto dobe je dovolené snáď všetko. Preto sme si pre teba pripravili 5 dôvodov, prečo by si mala byť práve ty tá, ktorá mu napíše ako prvá.

Nesmieš sa báť odmietnutia

Nie je to jednoduché, pretože každá z nás sa toho jednoducho bojíme, ale bez toho aby sme to vyskúšali neuvidíme, ako na tom skutočne sme! Keď povie to desivé NIE, aspoň budeš vedieť, že s ním ďalej nemusíš strácať čas.

zdroj: pexels.com

Pretože ak to neurobíš ty, spraví to iná

Ak čakáš príliš dlho, iná žena ťa môže predbehnúť. Potom sa však nemôžeš ľutovať za to, že ťa vymenil za inú, lebo ty si mu nedala žiaden signál. Ak sa ti skutočne páči, nemala by si čakať ani o sekundu dlhšie.

Sebavedomie je kľúč

Myslíš, že dá radšej prednosť utiahnutej myške, ktorá sa bojí vyjadriť svoje city, než sebavedomej žene, ktorá vie čo chce a ide si za tým? Ver či never, ale druhá možnosť je správna. Ak uvidí, že vytŕčaš z davu, nebude si všímať nikoho iného, než TEBA!

zdroj: pexels.com

Ty máš všetko pod kontrolou

Ak urobíš prvý krok, vytvoríš možnosti pre seba a nebudeš len čakať na jeho zvolenia. Pretože kontrolu môžeš prebrať aj ty a čo je lepšie, ako mať všetko vo svojich rukách?

Jednoducho to miluje

Áno, bude to milovať! Muži sú unavený zo všetkého toho snaženia a balenia. Preto by si radi aj oni oddýchli. Presne ako ženy, chcú byť dobíjaní a žiadaní. Ani si nevieš predstaviť ako sexy budeš pôsobiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.