Unsplash/Heleno Kaizer

Začal sa nový rok a s ním si mnohé z nás dali ako cieľ v rámci svojich novoročných predsavzatí skoncovať s cigaretami. Predsavzatie si dáme ľahko, ale skutočne ho splniť nie je úplne jednoduché.

Ak si poobednú pauzu, ktorej súčasťou je aj fajčenie, nevieš odpustiť, určite ti práve prúdia v hlave desiatky výhovoriek, prečo potrebuješ cigaretu. Mnohí tvrdia, že ich to upokojuje v stresových situáciách, či v kaviarni si kávu bez cigarety nevedia ani len predstaviť.

Avšak nikotín a pocit uspokojenia môžeš zažiť aj bez negatív, ktoré „klasické“ cigarety prinášajú. Jednou z moderných alternatív sú napríklad nikotínové vrecúška ZYN ®.

Súčasným fajčiarom prinášame 5 dôvodov, prečo by ich mali skúsiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu)


Žiaden nežiadúci zápach

Svoje okolie určite nezaujmeš, ak budeš páchnuť ako oblak dymu. Páchnuce vlasy a oblečenie, ktoré možno ani ty sama necítiš, môže mnohým prekážať. A chlapom to skutočne nie je pochuti.

Nikotínové vrecúška dávajú stopku nepríjemnému dymu a vďaka nim už nebudeš obťažovať svoje okolie. Sú spojením unikátnej zmesi ingrediencií a môžeš si ich dopriať v mnohých príchutiach, ktoré ti poskytnú nikotín uspokojivým spôsobom.

Chuť citrusov s tónmi pomaranča a citrónovej trávy ti prináša ZYN® Citrus. Mentol s nádychom mäty piepornej sa zas nachádza v produkte s názvom ZYN® Cool Mint. Pre milovníčky kávy si však výrobcovia pripravili aj kávovú príchuť, a to vo forme ZYN® Espressino.

Každý z produktov má dve nikotínové sily, 3 mg/vrecúško je určený pre stredný nikotínový zážitok a 6mg/vrecúško je pre tých, ktorí chcú silnejší zážitok.

zdroj: Nikotininak/ZYN

Biely a žiarivý úsmev, ktorý zaujme nejedného muža

Neresti ako fajčenie majú tiež negatívny vplyv na farbu našich zubov. Obsahujú decht, ktorý hromadí zubný povlak a dopomáha tvorbe zubného kameňa. Zuby sú tak žltšie a v niektorých prípadoch majú až hnedé sfarbenie.

Žlté zuby dokážu pokaziť dojem aj z toho najkrajšieho úsmevu. Na rande teda s nimi asi veľmi neuspeješ.

S nikotínovými vrecúškami sa však nemusíš obávať, že ti novoročná výzva ohrozí tvoj biely úsmev. Na rozdiel od cigariet predstavujú bezdymový spôsob užívania nikotínu. Neobsahujú ani decht, vďaka čomu súčasným fajčiarom zaručia žiarivý úsmev.

ZYN® je vyrobený z vysoko kvalitného nikotínu a potravinárskych prísad – vody, rastlinných vlákien, a zložiek s aromatickými vlastnosťami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu)


Krásna a svieža pleť

Suchá, zvráskavená a unavená pleť. Fajčenie a zdravú pleť nemôžeme považovať za najlepšie kamošky. Mnohé štúdie naznačujú, že fajčenie spôsobuje v tele ženy oxidačný stres, tým naše pleťové tkanivá nemajú dostatok kyslíka.

Cigaretový dym tiež oberá organizmus o vitamín C, uvádza štúdia. Čo je však najhoršie, ničí kolagén. Ten je najpodstatnejšou časťou našej pleti, keďže tvorí až 80 % kože.

Cigarety na ceste k zdravej pleti teda nie sú riešením. Veď každá z nás chce vyzerať sviežo a mladistvo čo najdlhšie. Kozmetické úpravy či kvalitná kozmetika však nie sú jedinou záchranou. Niekedy je potrebné zbaviť sa zlozvykov, ktorými si ju samy zaťažujeme.

V porovnaní s fajčením, nikotínové vrecúška predstavujú menej škodlivú alternatívu. Keďže sa pri ich používaní neuvoľňuje dym ani aerosól, odbúravajú sa mnohé potenciálne neželané účinky fajčenia, napríklad akné či iné nepekné vyrážky. Za novoročné predsavzatie – už žiadna cigareta, sa ti teda poďakuje aj tvoja pleť.

Rovnako jednoduché je aj používanie ZYN®. Stačí si ich vložiť pod hornú peru a nechať pôsobiť.

Kdekoľvek a kedykoľvek

S nikotínovými vrecúškami ZYN® už nemusíš v novom roku navštevovať v podnikoch len fajčiarske kútiky. Zároveň nebudeš obťažovať svoje okolie, ktoré sa od teba vzďaľuje vždy, keď si zapáliš.

Vďaka tomu, že sú nikotínové vrecúška ZYN® bezdymové, môžu ich súčasní fajčiari užívať prakticky kdekoľvek, či už v práci, reštaurácii, ale aj pri ceste autom. Aj v prípade, že si užívaš netflixovú pohodu s frajerom v posteli, nemusíš utekať na balkón.

V zime už zas nemusíš mrznúť na balkóne, ale svoju dennú dávku nikotínu si dáš aj v pohodlí domova či kancelárie. Veľkým plusom je aj to, že už nebudeš znečisťovať životné prostredie ohorkami, ktoré sa nedokážu rozložiť.

V jednej okrúhlej krabičke ZYN® mini sa nachádza 20 vrecúšok a všetky majú rovnaký vzhľad. Pri ich použití pocítiš jemné štípanie v závislosti od obsahu nikotínu a príchute výrobku.

Samotné vrecúško sa v ústach necháva až po dobu 60 minút. Keďže každá z nás je individuálna, tak je to na tebe.

zdroj: Unsplash - Svoju dávku nikotínu vo forme nikotínového vrecúška si vieš dať kdekoľvek, nemusíš ani ísť na balkón.

Moderné a menej škodlivé

Vyšla si na tretie poschodie v paneláku a už si sa zadýchala? To sa ti pri nikotínových vrecúškach ZYN ® nestane, keďže nedymia.

Nikotínové vrecúška ZYN® sú však vhodné len pre osoby staršie ako 18 rokov, ktoré sú súčasnými užívateľmi tabaku a nikotínu.

Ak už viac nechceš zapáchať po cigaretách, chceš si zachovať zdravšiu pleť a biely žiarivý úsmev, sú užitočnou náhradou. Neboj sa, neprídeš ani o ten pocit, ktorý ti cigareta prináša.

Viac informácií o produktoch nájdeš na Facebooku a Instagrame alebo na webstránke www.nikotininak.sk.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife