V našom predošlom článku si sa mohla dočítať o tom, čo robiť, respektíve nerobiť, ak ťa nejaký muž ghostol. Teraz sa na to pozrime z tej opačnej strany. Môžu nastať situácie, kedy ho môžeš pokojne ghostnúť ty sama a nemusíš sa kvôli tomu dokonca ani cítiť zle. 

Samozrejme, že nie je pekné z ničoho nič sa prestať ozývať, no niekedy sa naozaj nedá robiť nič iné. Ak sa ocitneš v týchto 5 situáciách, môžeš to urobiť bez výčitiek svedomia.

Vieš, že sa s tebou zahráva

Iba ťa využíva alebo si dokonca jedna z mnohých, ktoré ťahá za nos a s ktorými sa naraz stretáva. Odhalila si to ty sama alebo ti to niekto na neho nabonzoval. Nenechaj to zájsť ďalej a nedovoľ mu, aby sa s tebou takýmto spôsobom zahrával. Ak je takýto kretén, určite si ťa v žiadnom prípade nezaslúži.

Vieš, že ti klamal

Pristihla si ho, že ti klamal, či už v správach, alebo aj pri osobnom stretnutí. Ty si si urobila svoju robotu poctivo a predtým si si ho preklepla, takže o ňom vieš viac, než si on možno myslí. V prípade, že ti zatajuje alebo zámerne prekrúca nejaké informácie, môžeš ho kedykoľvek ghostnúť bez akéhokoľvek vysvetlenia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.