Znamenia, ktoré v júni otehotnejú

4 znamenia sa ešte v júni budú tešiť z tehotenstva. Patríš aj ty medzi baby, ktoré si budú robiť tehotenský test a vyjde im pozitívny? Ak budeš možno premýšľať, prečo ti je tak nevoľno, je možné, že budeš v očakávaní. Každopádne, v nasledujúcich riadkoch sa dozvieš, či patríš medzi skupinku znamení, ktoré otehotnejú.

Znamenia, ktoré ešte v júni otehotnejú

Baran

horoskop na celý jún ti predpovedal, že tento mesiac môžeš očakávať intenzívnu romantickú energiu. Pre nezadané znamenia Barana si prichystal randenie, no zadané môžu posunúť vzťah na vyšší level.

Nie je však jasné, či sa toto bude týkať aj teba, keďže to ovplyvňuje viacero okolností. Je ale možné, že práve tebe v nasledujúcich dňoch lekár oznámi, že si v radostnom očakávaní. Ak ste sa o bábätko s partnerom už dlhšie snažili, budete sa veľmi tešiť. Keď to ale, nejakým spôsobom, bude náhoda, zaručene ťa to šokuje, no potom budeš šťastná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Panna

Mesiac jún by mal Pannám priniesť väčšiu finančnú stabilitu, kvôli čomu si s partnerom v najbližších dňoch môžete povedať, že dozrel ten pravý čas na bábätko. Možno zorganizujete romantický večer, počas ktorého sa vám ho aj podarí splodiť. Nebude to zdĺhavý proces. Už na konci tohto mesiaca sa dočkáš pozitívneho tehotenského testu.

Keď si nezadaná, dávaj si pozor a keď máš krátku známosť alebo si chceš užiť sex na jednu noc, používajte ochranu. Môže sa totiž stať, že neplánovane otehotnieš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy