Photo by halayalex from Freepik

Niektoré znamenia sú pokojné, harmonické a nič ich nerozzúri. Iné znamenia sú zase výbušné, búria sa im hormóny a nevedia sa zmestiť do kože. V akej skupine sa nachádzaš ty? Dnes si môžeš prečítať o tých znameniach, ktorým sa búria hormóny. 

Baran

Baran je od prírody veľmi súťaživý typ človeka. Nevie zniesť prehru a keď si myslí, že má pravdu, s človekom sa vie hádať do vyčerpania. Vo vzťahu musí mať vždy posledné slovo a ak má zlý deň, nesmie sa s partnerom vidieť. Keď je nahnevaný, stáva sa veľmi temperamentným a hrozí aj rozbitý riad. Jeho vzťah teda nie je veľmi pevný a môže sa stať, že Baran partnera raz-dva vymení.

Blíženci

Človek, ktorý sa narodil v znamení Blíženca, sa nevie na nič dlho sústrediť. Potrebuje každú chvíľu nový podnet, inak sa začne nudiť. Ver mi, nechceš zažiť znudeného Blíženca. Dokáže si vytvoriť konflikt s akoukoľvek osobou a bude sa chcieť hádať. Búria sa mu hormóny, pretože chce od partnera 100% pozornosť a keď mu ju nedáva, opustí ho.

Škorpión

Napriek tomu, že má Škorpión veľa tajomstiev, keď ho lepšie spoznáš, vie byť sám sebou. Dokonca v takom rozmere, že sa už vôbec nebojí toho, čo si o ňom pomyslíš. Ak je vo vzťahu, po čase sa nebude pretvarovať a jeho temperament sa prejaví naplno. Svojmu partnerovi vie vyčítať aj tú najmenšiu chybu. Očakáva od neho, že bude 100%-tný a keď nie je, Škorpión si zbalí všetky veci a odíde preč.

Kozorožec

Človek, ktorý sa narodil ako Kozorožec, je veľmi ctižiadostivý. Miestami to s ním vyzerá tak, že ho puberta neprešla ani v dospelosti. Stále musí byť v pohybe, nevydrží dlho na jednom mieste a vo vzťahu očakáva neustále aktivity. Je spontánny, miluje impulzívne rozhodnutia a keď sa ukáže, že jeho partner nie je vo vzťahu naladený rovnako, jediné východisko je rozchod.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy