Znamenia, ktoré sa dočkajú nepríjemnej správy

4 znamenia sa v júni dočkajú nepríjemného zážitku. Dozvieš sa v tomto mesiaci nie veľmi príjemnú správu aj ty alebo si môžeš vydýchnuť?

Znamenia, ktoré sa v júni dočkajú nepríjemného zážitku

Strelec

Jún by pre Strelcov mal byť plný nových zážitkov a dobrodružstiev. Teplé dni ťa prinútia porozmýšľať nad cestovaním a táto myšlienka sa ti možno zapáči natoľko, že pocítiš silnú túžbu spoznávať nové miesta a rozširovať tak svoje obzory.

Ak sa teda tento tvoj sen rozhodneš uskutočniť, je možné, že počas cesty zažiješ jeden nepríjemný zážitok. Možno to bude na letisku alebo sa k tebe nepekne zachová nejaký cudzinec. Keď túto túžbu neuskutočníš, nemusíš sa ničoho báť. Nepríjemný zážitok ťa v júni čaká iba za hranicami.

Znamenia, ktoré sa dočkajú nepríjemnej správy
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Kozorožec

Tento mesiac by si konečne mala vyriešiť zopár starých problémov, ktoré ťa ťažili na duši. Povedal ti to už náš veľký horoskop na celý mesiac.

Hoci by si mala byť otvorená akýmkoľvek rozhovorom s kýmkoľvek, v niektorom z nich sa vyskytne malý problém. S daným človekom sa budete snažiť hľadať riešenie, ktoré by malo uspokojiť obe strany, no nebudete vedieť spraviť kompromis. Tento problém ťa bude ťažiť niekoľko dní, no potom sa to urovná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy