pexels.com

Deň svätého Valentína môže byť naozaj rôzny. Niektorí ho milujú a niektorí ho nenávidia. Či už patríš do prvej skupiny ľudí alebo do druhej skupiny ľudí, nič sa nemení na tom, že Valentín je za rohom.

Tu sú 4 znamenia, ktoré úprimne nenávidia tento sviatok. 

Kozorožec

Kozorožec je zodpovedný, odhodlaný a disciplinovaný, no môže byť aj pesimistický a neznáša, keď mu niekto hovorí, čo má kedy robiť. Kozorožcovi naozaj nie je dobré hovoriť, aby dal na Valentína svojej priateľke (alebo priateľovi) darček, pretože ho naštveš.

TIP: Nesnaž sa na Kozorožca tlačiť, skôr skús navrhnúť niečo úplne obyčajné, ale tým spôsobom, aby ste spolu strávili príjemný čas.

Vodnár

Toto znamenie býva často priateľské a kreatívne, no občas sa stane, že nevie vyjadriť svoje emócie. Jeho umelecký mozog môže spôsobiť to, že bude nezodpovedný a na Valentína jednoducho zabudne.

TIP: Ak zabudne, nemusíš mu to pripomínať. Zavolaj ho do múzea alebo na výstavu obrazov. Určite to ocení.

zdroj: unsplash.com

Panna

Panna je organizovaná, zodpovedná, realistická a sviatok plný kvetov, čokolády a darčekov jej naozaj nepríde zaujímavý. Oveľa radšej by míňala peniaze na niečo iné alebo by do niečoho investovala. Je príliš praktická na to, aby minula všetky svoje úspory na drahú večeru a romantiku.

TIP: Skús zorganizovať večeru doma. Navar obľúbené jedlo, kúp víno a povedz svojej polovičke, že sa nemusí o nič starať. A nemusí nič platiť.

Škorpión

Škorpión sa javí ako najsilnejšie znamenie z celého zverokruhu, no žiaľ môže byť aj veľmi žiarlivý, manipulatívny a paranoidný. Celá myšlienka o sviatku Valentína je pre neho veľké sústo. Jeho nočná mora je ručne robená pohľadnica so srdiečkami a z duše nenávidí presladené filmy, ktoré všetci pozerajú.

TIP: So škorpiónom naozaj nemusíš oslavovať tento sviatok. Ak ho úprimne miluješ, každý deň s ním je krásny a každý deň ti bude dokazovať ako veľmi ťa ľúbi.

 

Zdroj: elitedaily.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating