Žena má zdravé vlasy

Určite aj ty poznáš ten pocit, keď sa dívaš do zrkadla a premýšľaš nad tým, že by sa ti hodila zmena. Väčšinou si to odnesú práve naše vlasy, s ktorými často experimentujeme. Striháme ich a prefarbujeme jedna radosť, až kým nám dôjde, že naša prirodzená hriva je aj tak tá najkrajšia. Vieš, ako si vypestovať zdravé vlasy?

Každá žena túži po tom, aby mala zdravé a husté vlasy, ideálne, ak by vedeli rýchlo rásť, aby mali vysnívanú dĺžku či sa vrátili späť do tej pôvodnej, ak by nejaký nožnicový experiment nevyšiel. Vo veľkej miere má na ich výzor vplyv genetika, no s dobrými radami ich kvalitu a rast vieš podporiť aj inak.

A my vieme, ako na to.

Stimulujúca masáž

Párkrát do týždňa si dopraj jemnú masáž vlasovej pokožky, ktorá ti nielenže dopraje zaslúžený relax a pozitívny vplyv na tvoju psychiku, ale vďaka nej aj stimuluješ krvný obeh. Vďaka tomu budú tvoje korienky lepšie vyživené a teda môžu i rýchlejšie rásť.

Aby bol výsledný efekt dokonalý, použi na masáž oleje, ktoré svojimi zložkami taktiež prispievajú ku zvýšeniu kvality vlasov, napríklad ricínový či levanduľový.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty