Ženské uspokojenie

Niektoré ženy ho nezažijú nikdy, iné ho celý život predstierajú a nájdu sa aj také, ktoré ho dosiahnu pri každom s*xe. Ženské uspokojenie je pre mužov, no aj vedcov, doteraz záhadou.

Vo výskume, ktorý bol bližšie rozobraný v článku od Nzherald, sa zistilo, že dosiahnuť uspokojenie trvá priemernej žene 13 minút a 25 sekúnd. Bol skúmaný na 645 ženách okolo tridsiatky. Samozrejme, pri tom správnom partnerovi.

Čo by teda chlapi mali vedieť o záhadnom ženskom vrchole a bode G?

Ženy majú viac citlivých zón, než len tam dole

Pokiaľ si zažila vzťah, ktorý si mala s „obyčajným“ mužom, určite považoval za predohru len to, že sa ťa dotýkal a vnikal do teba prstami. Fyzický kontakt na týchto miestach môže byť skvelý, no žena toho potrebuje omnoho viac. Hladenie po chrbte, láskanie hrudníka, šepkanie vzrušujúcich slov, chytanie za zadok a provokáciu.

Pokiaľ žena dosiahne vrchol, cíti sa milovaná

Láska pomáha zvýšiť šance na dosiahnutie uspokojenia. Niektoré ženy hovoria, že vrchol zažijú len s partnerom, pri ktorom sa cítia milované a sú do neho zamilované. Hormóny lásky totiž celú situáciu zľahčujú a taktiež vďaka nim dokáže byť žena lepšie pripravená a vlhká.

Nedosiahnutie uspokojenia nie je len vinou partnera

Mnohí chlapi hľadajú chybu v sebe. Ak však žena nemôže dosiahnuť vrchol, dôvod môže byť niekde inde. Pokiaľ má pár problémy a muž ju prinúti mať s*x, samozrejme, že nebude s príjemnými pocitmi. Taktiež môže byť vystresovaná z práce, v hlave má veľa iných myšlienok, v minulosti ju mohol niekto zneužiť a tak sa bojí uvoľniť, alebo nemusí mať v poriadku psychické zdravie.

Žena môže dosiahnuť vrchol aj inak, než len milovaním alebo partnerovými rukami

Aj keď je uspokojenie žien zložité, prináša so sebou aj veľa (zdravotných) výhod. Jednou z nich napríklad je, že pokiaľ je partnerka vzrušená a veľmi po vrchole túži, dokáže ho mať prakticky pri akejkoľvek činnosti, ktorá zahŕňa trenie. Či už ide o trenie s partnerovým rozkrokom, alebo o trenie s vankúšom, v sprche, či pri rôznych cvičeniach na brucho.

Keďže nežné pohlavie dosahuje vrchol oveľa ťažšie a menej častejšie než chlapi, v našom staršom článku nájdeš päť krokov, ako uspokojiť ženu a dopriať jej v posteli blažené potešenie.

Zdroj: Nzherald

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating