Úspešná žena

Ako podľa teba vyzerá úspešná žena? Zamýšľala si sa niekedy nad tým, ako sa jej podarilo dosiahnuť všetok ten úspech, vďaka čomu? To tajomstvo sa skrýva vo viacerých veciach, ale aj v jej každodennej rutine, ktorá formuje jej osobnosť a zmýšľanie.

Vďaka týmto 4 veciam, ktoré sú súčasťou rutiny takejto ženy, už budeš mať predstavu o tom, akým aktivitám sa venuje počas dňa. 

Plánovanie

Úspešná žena si zapisuje všetko, čo má naplánované počas dňa. Vie objektívne zhodnotiť svoju pamäť a uvedomuje si, že ľudia si nemôžu pamätať úplne všetko a je to v poriadku. Práve preto si to radšej zapíše na papier alebo do mobilu. A áno, plánuje svoje dni až na minúty. Presne vie, čo bude robiť po zobudení, aké úlohy ju čakajú a čo všetko chce stihnúť za daný deň.

Šport

Nemusí to byť vyslovene nejaký profesionálny šport alebo cvičenie vo fitku. Môže to byť aj joga, tance, krasokorčuľovanie, strečing, plávanie, box, proste akákoľvek fyzická aktivita, ktoré sa žene páči a je pravidelná.

Je to jej každodennou rutinou, bez ktorej si nevie predstaviť svoje fungovanie počas dňa. Robí to aj preto, že chce vyzerať dobre, ale aj pre to, že bez športu sa cíti oveľa horšie. Robí to, aby sa starala o svoje mentálne a fyzické zdravie, pretože práve toto jej pomáha dosiahnuť svoj úspech.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife