Muž a žena sa bozkávajú, bude milovanie

Na kvalitné a záživné milovanie sa treba vždy správne naladiť. Predohra je skutočne veľmi dôležitá a závisí od nej celý samotný proces. V tomto článku sa dozvieš o 4 veciach, ktoré by si však pred s*xom robiť radšej nemala, ak ho nechceš úplne pokaziť. 

Nejedz mastné a príliš slané jedla

A rovnako by si sa nemala úplne prejesť, pretože aktívne milovanie sa môže obrátiť na nočnú moru pre tvoj žalúdok. Takže, ak v rámci predohry chceš urobiť svojej polovičke romantickú večeru, určite nevyváraj nejaké ťažké, mastné a slané jedla, a už vôbec nie veľa. Ľahké predjedlo vám úplne postačí a môžete ísť na to.

Milovanie
zdroj: Unsplash/zelle duda

Nehádaj sa s partnerom

Existuje mýtus, že s*x rovno po hádke vie byť najviac vášnivý. Nemusí to byť vždy pravda a môže to mať skôr opačný efekt. V hlave budeš mať stále nedoriešené veci a môžeš pociťovať zlosť na partnera. Môžeš byť urazená a tieto pocity ti nedovolia úplne sa uvoľniť a užiť si milovanie. Takže, radšej si to najskôr poriadne vyriešte a porozprávajte sa, aby ste si všetko ujasnili.

Neprežeň to s alkoholom

Možno ťa jeden pohár vína naozaj dokáže naladiť na tú správnu vlnu, trošku zvýšiť tvoje libido a chuť na partnera. Ale pokiaľ to s tým preženieš, s*x si rozhodne neužiješ ani ty, ani tvoj partner. Po prvé, môže ti prísť zle a budeš unavená, z čoho sa ti bude chcieť skôr spať ako sa milovať . A po druhé, pod vplyvom veľkého množstva alkoholu je oveľa ťažšie dosiahnuť vyvrcholenie a to asi nechce nikto z vás.

Milovanie až po svadbe
zdroj: Unsplash/Dainis Graveris

Holenie sa tesne pred milovaním

Holenie intímnych partií tesne pred s*xom nie je dobrý nápad. Pretože aj do úplne malej rany po holení sa počas procesu môže dostať akákoľvek infekcia a to naozaj nechceš. Takže, rozumnejšie bude oholiť sa deň predtým a zabrániť tak nepríjemnostiam, ktoré môžu nastať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating