Photo by Priscilla du Preez on Unsplash.com

Všade sa píše, že dokonalý partner neexistuje. Z časti je to pravda, pretože všetci máme zlé vlastnosti a nedokonalosti, ktorých by sme sa najradšej zbavili. Avšak ak nájdeme niekoho, s kým by sme chceli zostať zvyšok života, bude pre nás ten najdokonalejší.

Čítaj ďalej a dozvieš sa, ako prilákať svoj objekt záujmu. 🙂

Uč sa hovoriť na veci áno a nie

Hovoriť „áno“ je jednoduché, nemáme s tým problém a myslíme si, že ak budeme na všetko len pritakávať, ľudia nás budú mať radi. Dôležité je však vedieť hovoriť „nie“ veciam, ktoré nám nie sú po chuti a nerobia nás šťastnými. Zaslúžiš si veci, ktoré máš rada … tak prečo sa nútiť do niečoho, čo nechceš robiť? Vďaka tomu, že budeš občas hovoriť „nie“, si vybuduješ rešpekt a tvoj potenciálny partner ťa nebude brať ako samozrejmosť.

zdroj: Photo by Priscilla du Preez on Unsplash.com

Nauč sa rozhodovať

Je známe, že muži nemajú radi, ak sú ženy nerozhodné. Randenie s niekým, o koho máš záujem je skvelé v tom, že môžeš navrhovať veci, ktoré máš rada ty a zároveň zistíš, či ich má rád aj on. Váž si samú seba a stoj si za svojim. Chceš ísť do tvojej obľúbenej reštaurácie? Tak ho zavolaj tam. Chceš ísť na obhliadku mesta na bicykloch? Povedz mu to a buď rozhodná.

Nauč sa byť empatická

Buď láskavá k druhým ľudom. Nesprávaj sa na rande tak, že ťa vôbec nezaujíma a nehovor celý čas len o sebe. Pýtaj sa ho na rôzne veci z jeho života, buď chápavá a trpezlivá. Tým mu dáš najavo, že máš o neho hlbší záujem a aj jeho poteší, keď uvidí, že si zvedavá na to, ako sa mu v živote darí.

Nauč sa s ním hovoriť  automaticky

Moc nepremýšľaj o tom, čo mu odpovieš alebo napíšeš do správy. Vyznie to potom tak, akoby si sa mu chcela nasilu zapáčiť. Ak premýšľaš „čo mu mám asi odpovedať aby si o mne myslel to a to…“, prestaň s tým. Začni sa s ním rozprávať ako s každým, koho máš rada. Atmosféra bude uvoľnená a obidvaja sa budete cítiť príjemne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating