Unsplash/Dainis Graveris
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Milovanie by malo byť o láske, nehe, romantike a vášni. Bohužiaľ, niekedy na to nie je čas a keď dostanete s partnerom na seba chuť, chcete to urobiť rýchlo a živočíšne.

Nie je na tom nič zlé, no ako pri každom milovaní, aj tu by ste mali venovať pozornosť predohre. Rýchlovka by rozhodne nemala bolieť. Tieto polohy sú pre nedostatok času ideálne.

V stoji

Nie je rýchlejšia poloha, než táto. V stoji sa to dá robiť naozaj kdekoľvek a na akomkoľvek mieste. Keď vás tlačí čas, no chcete si to užiť, stačí len vyzliecť nohavice a vrhnite sa na to. Nemusíte sa vyzliekať celí, pretože to nie je potrebné. Hlavné je, aby našiel partner vchod do tvojej zóny rozkoše.

Odzadu

Taktiež veľmi jednoduchá poloha, keď nemáte dostatok času. Dá sa robiť v posteli, keď ste unavení, no aj na zemi či kuchynskej linke, fantázii sa medze nekladú. Ideálne je, ak máš oblečenú sukňu alebo šaty. Tak si môžete s frajerom rýchlo užiť aj na pikniku, keď budete sami a okolo vás nikto nebude.

Na kuchynskej linke

minulom článku sme ti predstavili ideálne polohy na Vianoce. Medzi nimi bola aj poloha na kuchynskej linke. Nemusíš si ju však šetriť len na Štedrý deň. Dá sa využiť aj pri rýchlovke. Keď ťa vysadí na linku, do 5 minút ste hotoví (samozrejme, trvanie záleží od toho, ako veľmi ste rozpálení).

Jazda na koni

Rýchla jazda ako vyšitá. Partner by si mal ľahnúť na chrbát a ty na neho. Nemala by si byť klasicky na ňom, no otočiť sa tak, aby mal výhľad na tvoj chrbát. Vďaka tomu sa ti bude jazdiť lepšie a priateľa tak urobíš rýchlejšie. S touto polohou však majú problém ženy, ktoré potrebujú pri s*xe očný kontakt.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating