Hovorí sa, že muži bez nás, žien, nedokážu žiť. No občas sa stane, že natrafia na takú, od ktorej radšej utekajú tak rýchlo, ako sa len dá. Nebudeme si klamať, niektoré ženské vlastnosti nie sú práve ideálne do šťastného a láskyplného vzťahu.

Ak máš sama nasledujúce vlastnosti, potom patríš k typom žien, ktorým sa opačné pohlavie radšej vyhýba. A ak máš partnera, potom mu gratulujeme k pevným nervom!

Slečny urážlivé

Čo ti je? Nič! Sú ti tieto slová známe? Muži priam neznášajú ženy, ktoré sa dokážu uraziť za každú maličkosť a berú všetko príliš vážne a osobne. Ide z nich pocit, že pri nich človek nemôže byť sám sebou a občas si zažartovať. Nehovoriac o prípadoch, kedy je slečna urazená, a ani Pán Boh netuší, kvôli čomu.

Keď sa budeš správať ako malé dievčatko, ktorému vzali z rúk lízanku, potom nečakaj, že si nájdeš chlapa snov.

Žiarlivé expertky

Táto kategória zahrňuje ženy, ktoré sú schopné kričať na partnera a obviňovať ho z nevery, aj keď sedel pri nich doma sám a sledoval televíziu. Tieto expertky prekračujú hranice zdravej žiarlivosti z lásky a vždy si nájdu dôvod, pre ktorý by mali muža skontrolovať.

V jednu chvíľu kričia a robia z partnera hotového Casanovu, a vzápätí sa tvária, akoby sa nič nestalo.

Hysterické kráľovné

Kričia, aj keď nežiarlia. No dokážu robiť zo všetkého problém a namiesto toho, aby veci vo vzťahu riešili jasne a s pokojnou hlavou, radšej robia scény. Bez ohľadu na to, či sú práve doma alebo v obchode medzi stovkami ľudí.

Nemajú problém buzerovať partnera aj pred jeho kamošmi a dostávajú ho do situácie, kedy sa naozaj za ňu hanbí. Najčastejšie sú ich dôvody také malichernosti, že iným ženám by to vôbec nestálo za rozčuľovanie sa.

Nedotknuteľné

Poslednú skupinu tvoria ženy, ktoré sa tvária ako kráľovné sveta. Tie, ktoré sú najkrajšie, najmúdrejšie a ich ego ďaleko presahuje realitu. Takéto „horenosky“ muži obchádzajú hneď, ako ich uvidia. Vedia, že s nimi bude ťažká reč, a že od nich nemôžu čakať vzťah, ktorý bude postavený na kompromisoch a rovnosti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.