Instagram/allisonbickerstaff

Stereotyp by sa vo vzťahu nemal objaviť. Práve život po boku týchto mužov ti zabezpečí, že sa nikdy nebudeš nudiť a stále budeš robiť niečo nové. Žiadna rutina, žiadna monotónnosť, len vzrušenie a dobrodružstvo.

Muž cestovateľ

Dalo sa to očakávať. S mužom, ktorý rád cestuje, vzťah nebude nikdy jednotvárny. Neobsedí na jednom mieste, preto sa bude často presúvať z krajiny do krajiny. Pokiaľ s ním budeš vo vzťahu, ako skvelá partnerka pôjdeš s ním, lebo ho budeš chcieť podporiť.

Každý týždeň či mesiac, tak budeš zažívať nové a nové veci, ktoré ťa obohatia o skúsenosti a spoznáš extravagantné kultúry.

Dobrodruh

Tento muž ťa vo vzťahu zláka na tie najrôznejšie dobrodružstvá. Žiadny víkend s ním nebude suchý a fádny. Vždy ťa vytiahne von a ukáže ti, čo je pravá divočina. Či už pôjde o splavovanie rieky, stanovanie v lese, lezenie po skalách, turistika na tie najvyššie vrchy a mnoho iného.

Nemusíš sa báť, že by si s ním celú sobotu preležala pred televízorom. S týmto chlapom sa budeš cítiť nádherne a konečne tak, že svoj život žiješ a nemrháš ním.

Párty muž

Hoci nie sú párty v aktuálnej situácii v kurze, od nápadu, že večierok si môže muž spraviť aj doma, ho nezastaví nič. Keď s ním budeš vo vzťahu, budeš sa cítiť ako tá najväčšia večerná diva. Nehovoriac o tom, že váš milostný život bude poriadne vzrušujúci.

Môžete zažiť milovanie podľa neho, alebo môžeš vymyslieť niečo vlastné, čo by si ako žena mala vyskúšať. S párty chlapom je všetko dovolené.

Iniciátor

Vzťah s týmto partnerom ťa nikdy neprestane baviť. Ak si už raz bola s mužom, ktorý bol lenivý a väčšinu udalostí si iniciovala ty, teraz sa priprav. S týmto chlapom to bude presne naopak. Ako prvý ťa bude ťahať von, keď bude v meste akcia.

Bude iniciovať všetky stretnutia, pretože sa bude sám starať o to, aby vaša láska neupadla do nudy a nebola podľa šablóny.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating