Toto sú filmy, ktoré ma nikdy neomrzí si pozrieť znova a znova. Doporučujem ich pozrieť všetkým, ktorí sú momentálne v dospievajúcom veku.

1.Umenie zapadnúť

Je to presne ten typ filmu, ktorý si pozriem, keď si myslím, že nič nemá zmysel a cítim sa osamelo.

Je to o dospievajúcom, osamelom a problémovom Georgovi, ktorý nepohne ani prstom, pretože si myslí, že všetko je zbytočné a aj tak na ničom z toho nebude o pár rokov záležať. A to všetko spôsobil iba jeden citát, “We live alone, we die alone. Everything else is just an illusion“ a jeho odpoveď na tento z polovice pravdivý citát bola :“So, why am I supposed to spend me life working, sweating, struggling? For an illusion?“.

Bude George stále taký istý, alebo sa zmení a spozná pravú hodnotu života?

 

2.Dokonalé opojení

Tento film ma nikdy neomrzí.

Je to o puberťákoch, ktorí sú závislí na drogách. V hlavnej úlohe Bella Thorne, ktorá si zahrala Amandu- stredoškoláčku, ktorá bola tanečníčka, ale po ťažkej nehode začala byť závislá na práškoch od bolesti. Priplietla sa do nesprávnej partie a tam sa to celé zvrhlo. Amanda nebola už len závislá na liekoch, ale aj na iných látkach. Ako to celé dopadne? Uzdraví sa Amanda alebo bude ďalej pokračovať v nesprávnych šľapajach?

 3. LOL

Tento film pozerám už aspoň také tri roky. Je veľa skvelých filmov, ktoré si pozrieš dvakrát a viac, no a tento medzi ne rozhodne patrí. Ani po tých rokoch čo ho sledujem ma ešte neomrzel.

Je to o dospievajúcej a celkom problémovej Lole (Miley Cyrus), ktorá sa často háda s matkou. Láska tam predsa nesmie chýbať a Lola sa zamiluje do svojho najlepšieho kamaráta menom Kyle. Problém je, že ten chalan je zároveň aj najlepší kamarát jej bývalého priateľa. Bude sa môcť láska Loly a Kyla naplniť, alebo nie?

View this post on Instagram

douglas booth & miley cyrus in LOL 😉

A post shared by 'blessing your feed (@vineblessings) on

4. Skam

Je to presne ten typ seriálu, ktorý by sa mohol pokojne odohrávať aj v reálnom živote a nie je to vôbec gýč ako väčšina iných seriálov.

Je to o 5-člennej skupine báb, ktoré chodia na strednú školu v Oslu. Dostávajú sa celkom do problémov, no taktiež sú tam dokonalé chvíle. V stredoškolskom živote nesmie chýbať ani chodenie na párty a požívanie alkoholu a taktiež, tam nechýbajú ani pekní chalani.

K tomuto seriálu netreba viac slov. Odporučila by som ho všetkým mojim kamarátkam, aby si ho zamilovali presne ako ja. A tak isto ho do poručujem aj tebe! Verím, že toho nebudeš ľutovať a stane sa jedným z tých obľúbených.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.