Unsplash/Blake Wisz

Myslela si si, že ste spriaznené duše, pretože ste sa poznali a mohli ste si povedať všetko? Vyzerá to však tak, že svoju priateľku nepoznáš dostatočne na to, aby si včas odhalila, čo má v pláne. Ak sa nejak podozrivo často začala obšmietať okolo tvojho priateľa, mala by si sa mať na pozore.

V našom nedávnom článku sme dokonca písali o ženách v troch znameniach zverokruhu, ktoré majú sklony prebrať svojej kamoške frajera. Rovno si tú svoju over, či nepatrí medzi ne.

Bavíme sa teraz o tom, že to na tvojho frajera len skúša, zatiaľ spolu nič nemali. Tvojmu pozornému oku však neunikol jej náhly záujem o neho.

V prvom rade si musíš ujasniť, či ide o tvoju naozaj dobrú priateľku alebo len o kamošku, ktorá zjavne predstierala záujem kamarátiť sa s tebou len preto, aby sa dostala bližšie k tvojmu frajerovi. Máš dve možnosti.

Odstrihni ju zo svojho života

Ak ide o falošnicu, nemá zmysel nechávať ju vo svojom živote. Toxickí ľudia ťa zbytočne len ťahajú so sebou dole a z ich prítomnosti nemáš žiadny osoh. Je veľmi pravdepodobné, že tvoju dobrotu naozaj len využila na to, aby si mohla získať tvojho frajera.

Venuj jej viac pozornosti

Ak ide o tvoju naozaj dobrú priateľku, nemusíš ju hneď odstrihnúť zo života. Dôvod je jednoduchý – možno len žiarli a cíti sa zanedbávaná. Teraz s ňou tráviš menej času a nie ste si také blízke. Tak sa rozhodla, že to na teba skúsi aj takýmto spôsobom.

Ak ide naozaj o tento scenár, pomôže aj to, že sa jej budeš opäť viac venovať a pokúsiš sa dosiahnuť taký stav, na aký ste boli zvyknuté predtým. To, že si vo vzťahu predsa neznamená, že s frajerom musíš stráviť 24 hodín denne. Nejaký čas vymedz aj pre svoju priateľku, aby sa niečo takéto nemuselo opakovať.

Porozprávaj sa s ním

Ak si nie si istá, o ktorý typ kamošky ide, určite z tejto situácie nevynechaj ani svojho frajera. Veľa chlapov berie kamošky svojich frajeriek za tabu a tiež ich berú len ako kamarátky. Môže sa teda stať, že signály od nej bude úplne prehliadať a ani nebude vedieť, že by s ním niečo chcela mať.

Samozrejme, že môže nastať aj opačný scenár, kedy je do toho zapletený už aj on. Aj preto je dôležité, aby ste sa o tom normálne porozprávali, aby si vedela, na čom si.

Zabudni na pomstu

Pomsta býva niekedy prvou vecou, ktorú nám napadne urobiť. Ale povedz si úprimne – naozaj ti niečo také za to stojí? Zbytočne zaplníš svoj život ďalšou negativitou. Aj keď si myslíš, že ti to pomôže a budeš spokojná, úľavu by si cítila možno prvých pár minút. Potom by prišiel rad na výčitky. Takže zabudni na pomstu, lebo tak či tak by si si tým uškodila viac len ty sama.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating