Každé rande nemusí ani zďaleka dopadnúť podľa predstáv. Či tak, ako sme si vysnívali. Nezáleží na tom, či ide o prvé, druhé alebo aj piate stretnutie. Určite aj teba zaujíma, čo robiť na zlom rande. Dá sa to vôbec nejakým spôsobom zachrániť?

V niektorých prípadoch to stojí minimálne za vyskúšanie, inokedy nepomôže nič iné, len ukončenie. Máme pre teba 4 tipy, ktoré môžeš vyskúšať, ak sa na takomto nevydarenom stretnutí ocitneš.

Ktorá možnosť sa ti pozdáva najviac?

Oživ to zaujímavými otázkami

Ak viazne konverzácia a vidíš, že má problém s rozprávaním alebo kladením otázok, môžeš prevziať iniciatívu. V našich článkoch nájdeš tipy na konkrétne otázky, ktoré mu môžeš položiť. Sú medzi nimi aj také, vďaka ktorým ho naozaj spoznáš a zistíš, či by to s ním mohlo vyjsť.

Chlapi niekedy mávajú problém s rozprávaním a najmä na prvom rande. Takto z neho možno opadne stres a napätie a naladí sa na tvoju vlnu. Raz za čas ho stačí trochu postrčiť, netreba to hneď zatratiť.

Môže to, samozrejme, dopadnúť aj tak, že sa nechytí a aj naďalej bude medzi vami trápne ticho. Budeš mať aspoň dobrý pocit z toho, že si to skúsila a snažila si sa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.