Ktorú neopustí

Má svoje záujmy a neustále sa rozvíja 

To, že miluje hokej, neznamená, že teraz s ním musíš chodiť na každý zápas a po večeroch sa rozprávať len o tom. Ak to nemáš rada a absolútne ťa to nezaujíma, tak to proste nerob.

Muži nečakajú, že my ženy budeme mať s nimi rovnaké koníčky a ani to nepotrebujú. Jediné, čo chcú, aby si ho v tom, čo má rád, podporovala a hlavne mu to nezakazovala. Aby si sa zaujímala o to, ako sa mu v tom darí a aby si ho chválila, ak v tom uspeje.  

Nájdi si nejaký svoj koníček, ktorý ťa bude zaujímať a napĺňať. Nie je nič krajšie a lepšie, keď žena robí to, čo má naozaj rada. Potom z teba vyžaruje spokojnosť, ktorá pôsobí ako magnet.

Vie prijímať a rozdávať komplimenty 

Je strašne veľa krásnych, rozumných, inteligentných žien, ktoré nevedia prijímať komplimenty. Keď im niekto povie, že sú krásne, hneď sa začnú červenať, poďakujú sa tak, že to nebude ani počuť a radšej čo najskôr zmiznú.   

Muži tomuto nerozumejú. Veľká väčšina z nich miluje hovoriť komplimenty. A čakajú za to úprimnú a radostnú reakciu od ženy. A sú veľmi sklamaní, keď to nedostávajú. Uč sa správne prijímať komplimenty a hlavne začni im veriť, pretože tí ľudia, ktorí ti to hovoria, ťa tak naozaj vidia.  

A vďaka tomuto testu zistíš, či sa máš naozaj rada. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating