Teplým dňom už pomaly odzvonilo a s prichádzajúcou jeseňou, si to žiada už vymeniť šatník za teplejšie oblečenie a doplnky. Teraz, si si určite predstavila hrubé svetre a dlhé kabáty, ktoré k tomuto ročnému obdobiu nepochybne patria, no na ulici až tak nezaujmu. Preto, k nim skús dopasovať zaujímavé a štýlové pokrývky hlavy, ktoré ťa nie len okamžite odlíšia, ale navyše aj príjemne zahrejú. Nemyslím tým klasické čiapky s brmbolcom na vrchu, ktoré ešte pár týždňov snáď potrebovať nebudeš, ale pár efektnejších kúskov, ktoré ocení každá fashion maniačka!

Klasická šiltovka

Aj ty si šiltovky nosila naposledy na základke v škole v prírode? Ak je tomu tak, túto sezónu to naprav! Klasická čierna šiltovka sa ti síce možno automaticky spája so športovými outfitmi, no práve miešanie štýlov samo o sebe vytvorí zaujímavú kombináciu a tak si ju pokojne môžeš dovoliť zobrať ku kabátu s teniskami. Naopak, ak práve športový štýl preferuješ, vyskúšať ju môžeš taktiež. Šiltovka tvoj look len dotvorí.

View this post on Instagram

#capoutfit #trendy #fashion #lifestyle #streetstyle

A post shared by yeanethe (@yeanethe) on

Kapitánska čiapka

Ak som ťa „športovou eleganciou“ nepresvedčila, stav na kapitánsku čiapku, ktorá bola hitom už minulú sezónu. Môžeš ju využiť naozaj rôzne, či už s elegantnejším ženským štýlom alebo viac chlapčenskejším. Hodia sa k nej teda aj tenisky, ale aj čižmičky s podpätkom či bez. V obchodoch máš na výber z rôznych farebných kombinácií, materiálov a strihov a tak je už len na tebe, ktorú zvolíš.

View this post on Instagram

What do you love about this look? @birteko

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

View this post on Instagram

What do you love about this look?

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

Baretka

Baretky už k jeseni neodmysliteľne patria, no stále ich v uliciach príliš často nevidno. Ak sa ti zdajú príliš odvážne, opak je pravdou. Dotvoria každý jednoduchší outfit a keďže sú absolútne nadčasové, vynosíš ich viacero sezón. Najviac samozrejme zažiariš s ich farebnými prevedeniami, no keď si zo začiatku na farby netrúfaš, skús neutrálnejšiu béžovú alebo čiernu.

View this post on Instagram

What do you love about this look? @alexandralapp_

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

View this post on Instagram

Tulle x sneakers. 💫 #paris #streetstyle

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

Štýlový klobúk

Posledným tipom odo mňa bude klobúk, ktorý je podľa mňa jesenným „must have“ kúskom. Tvoj look posunie na úplne iný level a ver mi, že keď si na neho zvykneš, nedáš naň dopustiť! Nosia ho všetky módne blogerky a v šatníku sa nestratí ani tebe. Opäť si môžeš vybrať z rôznych farieb a strihov, no ja ti odporúčam vybočiť z davu ešte viac a zvoliť výrazné farebné prevedenia, ktoré upútajú všetky pohľady! Keď už poznáš tieto štyri štýlové a efektné pokrývky hlavy, vyboč trochu zo svojej komfortnej zóny, aj keď si žiadnu z nich doposiaľ nenosila. Uvidíš, že to, že nezamrzneš a ohúriš sa ti zapáči a z tvojej skrine ich už tak skoro nevyradíš.

View this post on Instagram

Monday mood. Let’s go! ☕️💫

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.