Instagram/mezenova
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

V dnešnej dobe nie je žiadna hanba nečakať s milovaním až do svadby. Môžeme dokonca tvrdiť, že mladí ľudia radi skúšajú svoje hranice a testujú, čo všetko sa dá v posteli vyskúšať.

Pokiaľ si chceš s partnerom okoreniť s*xuálny život, vyskúšajte tieto polohy.

Poloha „dvojčatá“

Táto netradičná poloha je skvelá najmä pre páry, ktoré si počas s*xu potrpia na očný kontakt. Je ho tu viac, než dosť. Spojenie partnerov je úplne na inej úrovni, ako pri iných polohách.

Muž aj žena by mali kľačať na kolenách (na zemi alebo na posteli), pozerať sa jeden druhému do očí a od seba by nemali byť vzdialení viac, než len pár milimetrov. Muž by mal držať partnerku za pás, zatiaľ čo ona by mala mať ruky za krkom svojho milovaného. Preniknutie do partnerky je možno náročnejšie, no očný kontakt zaručí dôveru a prehĺbi vaše spojenie. Ide o ideálnu polohu pre tých zamilovaných.

Oblúk

Túto polohu si užije vyššia partnerka, lebo nižšia žena pri jej realizácii nemá takmer žiadnu šancu. Avšak, môže ju aspoň vyskúšať – za to predsa nič nedá.

Muž by sa mal prehnúť do mostíka, ako sme kedysi robievali na základnej škole. Mal by mať silné ruky, no aj nohy, pretože mu budú robiť oporu. Následne sa dá na neho partnerka obkročmo a nasadne sa na jeho vztýčenú pýchu. Sčasti sa má dotýkať špičkami nôh o podlahu, preto už dopredu upozorňujeme, že pri dvojici vysoký muž a malá žena to nepôjde. Ruky má mať partnerka na nahom bruchu muža, čo jej poskytne stabilitu na to, aby mohla udávať tempo tejto vášnivej jazdy.

Harfa

Poetická poloha, ktorá nám svojím názvom naznačuje, že telo partnera je ako symfónia. Krásne v každom momente. Žena by mala v tejto polohe ležať na boku, hornú polovicu tela podopierať lakťom a jednu nohu by mala zdvihnúť do výšky (ako keby chcela cvičiť cvik na spevnenie stehien). Celkovo táto poloha vyzerá ako z videa na cvičenie, no v nahom prevedení spolu s mužom.

Muž by si mal sadnúť do stredu – medzi nohy partnerky a zdvihnutú nohu oprieť o svoje rameno. Prirážať by mal spočiatku pomaly, no neskôr môže intenzitu zrýchliť, pomáhať si tu môže hlavne rukami. Ak to zvládne, môže sa venovať aj iným intímnym partiám ženy, aby ju priviedol k slastnému uspokojeniu.

Odzadu na stoličke

Aj oživenie klasickej polohy odzadu môžeš považovať za extravaganciu. Žena by si mala kľaknúť na stoličku tak, aby bola čelom k operadlu, ktorého sa chytí rukami. Taktiež je vhodné, ak sa mierne prehne v chrbte tak, aby mal odzadu muž lepší prístup do jej mušličky. Partner ju môže chytiť za boky a ohnúť sa v kolenách, aby bol svojou tvrdou pýchou v úrovni citlivému miestu ženy. Následne do nej môže preniknúť a pridávať na intenzite.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating