Dvojica sa objíma
Unsplash/Toni Frost

Keď sa rozídeme s niekým, koho sme milovali, naše srdce pukne na milióny kúskov. Trvá nám aj niekoľko týždňov či mesiacov, kým sa z toho spamätáme. U našich polovičiek zväčša dochádza k pravému opaku. Najskôr si užívajú, no potom sa spamätajú. Vieš, prečo sa chce vrátiť pár mesiacov po rozchode? 

Možno sa to už stalo tebe, prípadne niektorej z tvojich kamošiek, že sa bývalý priateľ ozval až dlhší čas po rozchode s tým, že by chcel dostať druhú šancu a ešte raz to vyskúšať. Ty si kvôli tomu zmätená, pretože nevieš, čo v danej chvíli urobiť a ako sa zachovať.

Vieš, prečo k tomu dochádza? Vybrali sme tie najčastejšie príčiny. Toto sú 4 dôvody, prečo sa chce vrátiť mesiace po rozchode.

Žena a muž kráčajú po ceste
zdroj: Instagram/lostitalianos

Uvedomil si, o čo prišiel

Ide síce o najväčšie klišé, no je to tak. Aj keď vám niektoré veci nefungovali, až po týždňoch či mesiacoch príde na to, ako mu s tebou vlastne bolo dobre a že sa cítil komfortne. Nielen, že si sa o neho dobre starala, ale mali ste medzi sebou určité puto, ktoré sa nedá len tak vymazať.

Možno mal po tebe aj iné vzťahy, no so žiadnou nezažíval to, čo s tebou. Veď vieš ako sa hovorí – až keď niečo stratíme, prídeme na to, akú to malo hodnotu. A to je presne aj tento prípad.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating