Pexels/Andrea Piacquadio

Tabu téma, o ktorej sa hovorí veru málo. Uspokojovanie je však pre partnerský život dôležité. V našom minulom článku sme ti priniesli tipy na to, ako ho môžeš dosiahnuť rýchlejšie, no dnes sa pozrieme na niečo iné.

Aj muži s ním niekedy majú problém. Čítaj ďalej a dozvieš sa, aké sú najhlavnejšie dôvody toho, keď nevieš uspokojiť muža.

Nesústredíš sa

Najčastejší dôvod, ktorý však môže byť na obidvoch stranách. Keď sa nesústredíš a myseľ máš plnú iných vecí. Ak chceš mať túto aktivitu (či skôr vyvrcholenie) rýchlo za sebou, musíš sa sústrediť a to veľmi. Rovnako aj partner. Nemôže myslieť na futbal alebo na to, čo bude na večeru, pretože to bude trvať minimálne 2x toľko. Pred milovaním by ste sa mali upokojiť a pretriediť myšlienky.

Nemáš natrénovanú techniku

Bohužiaľ, aj toto je dôvod. Nemáš mnoho skúseností, a tak to nevieš urobiť kvalitne. Tento bod na teba sedí hlavne vtedy, keď sa so všetkými vecami len spoznávaš a oboznamuješ. Čím viac budeš cvičiť, tým ti to pôjde lepšie. Úprimnosť je na prvom mieste, a keď budeš úprimná, tvoj partner bude mať trpezlivosť a všetko ťa naučí – to, čo má rád a aj to, čomu by si sa mala vyhnúť.

Si neistá a neveríš si

Bojíš sa, nevieš ako pri tom vyzeráš, myslíš si o sebe, že máš pár kíl naviac, myslíš na to, ako mu to robili iné ženy a vôbec si neveríš. Samozrejme, že sa ti to s týmto prístupom nepodarí a tvoj priateľ bude sklamaný. Pri uspokojovaní nesmieš myslieť na to, čo bolo a aká bola minulosť. Musíš si to iba užívať – maximálne môžeš myslieť na to, že tento skvelý pocit o chvíľu čaká aj teba.

Venuješ sa inej činnosti

Pozeranie televízie, kontrola správ mobile, … Toto je jedno veľké NIE. Keď sa už rozhodneš pre uspokojenie muža, venuj sa iba jemu. Mal by mať tvoju plnú pozornosť, inak to nemusí skončiť dobre. Ak sa nebudeš venovať iba partnerovi, vôbec ho neuspokojíš, bude smutný a ty sklamaná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating