Byť v toxickom vzťahu s mužom, ktorý ťa citovo vydiera a manipuluje tebou, nie je správne a ani zdravé. Práve preto máme pre teba varovanie.

Muži, ktorí vedia ženy využívať a citovo ich vydierať, sa rodia v týchto znameniach. Vyhýbaj sa im.

Býk

Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, je chladný a bezcitný. Už pri prvom pohľade ti musí byť jasné, že vzťah s ním nebude jednoduchý. Je to Býk a je veľmi tvrdohlavý. Je taktiež nespútaný a rozhodne ho nedostaneš pred oltár. Vie veľmi dobre používať komplimenty a zalichotí ti tak, že to zapôsobí na celé tvoje telo. Avšak, pre neho to nič neznamená, sú to len prázdne slová, ktorými ťa chce dostať do postele.

Škorpión

Určite už vieš, že muž v znamení Škorpióna je vášnivý. Bude ťa priťahovať od prvej chvíle, ktorú s ním stráviš. Avšak, dávaj si pozor na to, ako sa pri ňom správaš. Vie uvažovať o dva kroky dopredu, preto ťa dostane presne tam, kam chce. Je vynaliezavý a perfektne ovláda vlastnosť „hovorím to, čo chceš počuť“. Vzťah s ním nebude zdravý, pretože aj tak budeš robiť všetko podľa neho, nie naopak.

Ryby

Citlivý muž v znamení Ryby má rozvinuté zmysly a tak vie, ako sa môžeš v rôznych situáciách cítiť. Je to dobrý muž, no len na prvý pohľad a len navonok. Vo vnútri sa trápi a nevie si vyliečiť svoje traumy z detstva. Tak sa môže stať, že ťa bude nútiť robiť nesprávne veci len preto, aby sa cítil lepšie a možno aj preto, aby mal veci pod kontrolou. Keď s ním budeš vo vzťahu, bude ťa to psychicky vyčerpávať.

Vodnár

Tento človek nevidí nič – len seba. Je sebecký a ostatných nevníma. Byť s ním vo vzťahu je to najhoršie, čo sa ti môže stať, pretože zo seba urobíš len slúžku. Nebude ťa vnímať ako prioritu, pretože pre neho budú prednejšie iné veci. Teba bude mať len na uspokojenie svojich potrieb a na to, aby si platila účty. Nič viac ti nedá.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.