Niektorí muži zvládajú vernosť ťažko. Je pre nich prakticky nemožná a aj keď svoje partnerky nepodvádzajú fyzicky, nevera sa dá definovať aj inak – nie je to len o posteli. Tieto mužské znamenia myslia na svoju ex aj vtedy, keď sú už v inom vzťahu. Nevedia milovať úprimne.

Strelec

Možno tento muž pôsobí navonok veľmi silne a pokojne, no vo vnútri sa trápi a je citlivý. Taktiež je veľmi optimistický, na všetky problémy v živote nájde riešenie, no v láske to také jednoduché nemá. Vo vzťahu je šťastný, no vie, že mu niečo chýba. Je to jeho bývala priateľka, pretože na ňu stále myslí a nevie sa zbaviť spomienok.

Aj keď je už vo vzťahu s druhou osobou, z rozchodu nie je vyliečený a stále dúfa, že sa vráti k ex priateľke.

Býk

Muž, ktorý sa narodil ako Býk, má v sebe skrytú vášeň a energiu. Je veľmi impulzívny, netrpezlivý a nevie byť 100% verný. Napriek tomu, že zažil rozchod a potom si našiel nový vzťah, stále myslí na svoju bývalú partnerku a nevie ju dostať z hlavy.

Minulosť pre neho znamená veľa, preto sa nevie sústrediť na prítomnosť a budúcnosť.

Lev

Tento muž má rád slobodu, nezávislosť a chce žiť život podľa seba. Jeho vzťahy sú poväčšine úspešné, pretože dáva slobodu aj svojim priateľkám. Posledný rozchod však vníma veľmi tragicky. Na svoju frajerku bol naviazaný a nedokáže sa zmieriť s jej stratou.

Myslí na ňu dokonca aj vtedy, keď je už v ďalšom vzťahu a neustále ich porovnáva.

Vodnár

Muž, ktorý sa narodil v znamení Vodnára, je veľmi náladový a vychádzať s ním ide dosť ťažko. V láske má veľký zmätok, pretože vie, že by mal byť verný, no nie je. Sám tuší, že myslenie na inú osobu je malá nevera. Avšak, nevie sa toho zbaviť.

Svoju aktuálnu priateľku zanedbáva, nevidí jej potreby a nespráva sa tak, akoby sa mal dobrý partner správať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.