Patríš aj ty k vášnivým nákupným maniačkam, ktoré stále nedočkavo očakávajú svoj nákup z ďalekej Ázie? Tak to si potom klikla na ten správny článok. My ti totiž teraz prinášame niekoľko skvelých módnych typov, ktoré si môžeš objednať len za pár eur a to z internetových stránok www.ebay.com či www.aliexpress.com.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Perfektná očná linka

Sen každej ženy, ktorý už viac nemusí byť len snom. Číňania totiž prišli s ďalším výborným vynálezom, ktorý ti rannú rutinu trochu uľahčí. Vďaka ich špeciálnemu štetcu môžeš mať dokonalú očnú linku už za pár sekúnd. A stojí dokonca menej ako dve eurá.

Nedobytné silonky

Problém so silonkami snáď pozná každá žena. Stačí menšia nepozornosť a „očko“ či „vláčik“ je na svete. Tieto silonky sú ale vraj revolúciou vo svete pančuškových nohavíc. Na aliexpresse ich nájdeš vo všetkých farbách a za menej ako tri eurá. Tak to sa teda oplatí otestovať, čo povieš?

aliexpress.com

Rozkošné „zajačikovské“ papučky

Aj ty patríš k tým ženám, ktoré si do baru oblečú čierne nohavice s tričkom rovnakej farby a po príchode domov sa prezlečú do pyžama s jednorožcom? Tak to si potom zgustneš na týchto milučkých papučkách s uškami.

aliexpress.com

Bezkonkurenčné náramkové hodinky

Na ebay-i nájdeš množstvo krásnych hodiniek, ktoré stoja doslova len pár centov. No tieto, ktoré ti teraz prinášame, sú vyslovene šperkom, ktorý musíš mať. A keby ti aj nefungovali, tak ti to pri nich vôbec nebude prekážať. Sú jednoducho doplnkom, ktorým osviežiš každý svoj outfit.

ebay.com