muž kupoval kvety
Pexels/Pixabay

Túži po tom každá žena, preto sa priznaj, že aj ty. Tajne túžiš po tom, aby ti priateľ kupoval často kvety a nosil ti ich domov. Nie je to len prejav lásky, ale aj toho, že mu na tebe záleží, že si ťa váži a oceňuje to, čo pre neho robíš. Ak tvoj priateľ nie je romantický typ, kupovať kvety ti nebude na dennej báze.

Nebuď však smutná, si na správnom mieste. V tomto článku sa dočítaš o tom, ako naučíš svojho priateľa to, aby ti ich kupoval pravidelne.

Maj nenápadné pripomienky

Začni najprv nenápadne. Keď si žena, nemalo by ti to robiť problém. Stačí, aby si medzi rečou spomenula, že tvoja kamarátka dostala od frajera kyticu, že kolegyňa dostala od muža ružu, že spolužiačke doniesol priateľ kytičku a teba by to potešilo tiež. Potom uvidíš, ako dlho mu bude trvať, kým sa rozhýbe a kupovať kvety začne mesačne.

Choď s ním do kvetinárstva

Táto druhá cesta patrí medzi najjednoduchšie. Keď chceš, aby ti priateľ kupoval kvety často, jednoducho ho to musíš drzo naučiť. Choď s ním do kvetinárstva, vyber si kvety, povedz za čo „akože“ sú a daj mu ich zaplatiť. Drastické? Možno. Účinné? Na 100 %. Niekedy neexistuje iná možnosť.

Dievča vonia kvety
zdroj: Pexels/Karolina Grabowska

Napíš mu to do kalendára

Tretí spôsob je, že mu to môžeš tajne napísať do poznámok. K nejakým dôležitým dátumom mu to do kalendára napíš a sleduj, či ti naozaj v ten deň donesie kvety. Môžeš to vyskúšať v deň vášho výročia, keď budeš mať skúšku, keď ťa bude čakať niečo dôležité, keď bude piatok, … alebo len tak, lebo si kvety zaslúžiš. Ide o to, aby si to vôbec všimol a nezabudol na to.

Priamo mu to povedz

No a ako posledná možnosť zostala priama a otvorená komunikácia. Keď budeš kvety chcieť, jednoducho mu to povedz a nedávaj mu zbytočné návnady alebo indície. Bude ti rozumieť okamžite a ak budeš mať šťastie, ihneď sa postaví a pôjde ti nejakú malú kytičku alebo kvet kúpiť. Takto ti bude kupovať kvety dlhé roky.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife