Žena je unavená vo vzťahu

S únavou a vyčerpaním bojujú v súčasnosti mnohí ľudia. Dôvodom je hlavne stres a pracovná vyťaženosť. Čo ale robiť v prípade, ak si unavená vo vzťahu a cítiš sa tak hlavne po boku svojej polovičky? Dôvodov na takéto pocity môže byť hneď niekoľko.

Nudíš sa vo vzťahu

Žiaľ, niektoré vzťahy upadnú do stereotypu, a tak sa môže stať, že sa začneš nudiť. Keď sa nudíme, nič sa nám nechce, a tak môžeme mať pocit, že sme unavené a len by sme spali. Môže ísť len o chvíľkovú záležitosť, pretože aj v našom nedávnom článku sme ti radili, čo sa v takejto situácii dá urobiť.

V noci sa pri ňom nevyspíš

Unavená vo vzťahu môžeš byť aj z dôvodu, že toho v noci veľa nenaspíš. Dôvody sú veľmi jednoduché – namiesto spánku sa milujete, rozprávate dlho do noci alebo sledujete jednu časť seriálu za druhým. V tomto prípade si musíš stanoviť priority a spánok by mal byť jednou z nich. Ak spolu máte byť, ostatné činnosti vám nikam neujdú.

Všetko je na tvojich pleciach

Pocity únavy a vyčerpania môžeš mať aj z toho, že väčšinu vecí robíš sama a viac dávaš než dostávaš. Ak ti priateľ doma nepomáha a nezaujíma sa o to, ako sa máš a či ťa niečo netrápi, tieto pocity sú namieste. Musíš mu jednoducho povedať, že takto viac nevládzeš a požiadaj ho o pomoc a podporu. Uvidíš, že sa to potom môže zlepšiť, pretože ti ostane viac času na seba.

Si pri ňom šťastná

Na záver to ukončíme pozitívne. Hovorí sa, že keď sme šťastní a v úplnej pohode, vyplavujú sa nám do tela hormóny dobrého pocitu ako dopamín a serotonín. Vďaka tomu úplne „vypneme“ a uvoľníme sa, preto môžeš mať pocit, že si unavená. V skutočnosti si len po boku skvelého muža, s ktorým si naozaj šťastná.

Tak čo, našla si sa v niektorom z týchto bodov aj ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating